Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Prechod na Vario

lukee_cz (42)|14.8.2006 16:00
Zdarec, mam MDA I, ktere jsem si kupoval puvodne jen na cteni knizek a podobne veci, ale docela me laka vyuzit MDA i s GPS. Mam ted moznost mit prakticky zadarmo MDA Vario, ale docela me na nem zarazi mensi display!!! :-( Mohl by mi nekdo sverit sve zkusenosti s prechodem na toto MDA? Neni to uz na knizky moc maly??? na prvni pohled urcite, ale co po delsim pouzivání? Diiiiiiiiik
K4N3C_ce4you (48)|14.8.2006 16:04
Moje Vario vyuzivam na cteni e-booku docela dost a zadny problem.. Pouzivam mobipocket reader a kdyz si vychytas velikost pisma umerne velikosti displeje a tomu co ti je prijemny a nemusis na to mzourat,tak urcite nebude problem..
lukee_cz (42)|14.8.2006 16:06
Dik, libil se mi i MDA III, ale zase ten zluty display me odradil uplne:-) takze asi vario.
To je hrozny, vybirat nove hracky:-)))
K4N3C_ce4you (48)|14.8.2006 16:08
JJ je to vzdycky tezka volba..ale z MDA pro me bylo Vario jasny :) Ale taky se teprv rozkoukavam,protoze je to moje prvni PPC a mam ho neco malo pres tyden. Prechazel jsem ze Symbianu S60 a je to hrozna zmena-ale nastesti urcite k lepsimu :)
Mem__ce4you (485)|14.8.2006 18:02
Taky jsem měl MDA I a teď mám Vario a na čtení e-booků je to v pohodě, asi mám jen nastavené o něco větší písmo v Mobipocket readeru. Nejčastěji čtu v landscape s vysunutou klávesnicí, pohodlně se drží v jedné ruce
Surgical (2364)|14.8.2006 19:19
[QUOTE="lukee_cz"]Dik, libil se mi i MDA III, ale zase ten zluty display me odradil uplne:-) takze asi vario.
To je hrozny, vybirat nove hracky:-)))[/QUOTE]

Jo, jiste, zvlaste na podklade 2 roky starych recenzi :) Btw. MDA III. NEMA zluty display :) Prijed se mrknout :)
Jen uz je to holt postarsi masinka, lec ve vyctu vlastnosti a vykonem za ni stale nenachazim rovnocenou nahradu ve svete WM5....
lukee_cz (42)|15.8.2006 08:21
no, tak na zaklade procitani diskuznich for a taky samozrejme recenzy. Bohuzel jsem jej v ruce zatim nemel. a stejne potrebuju jen z t-mobile obchodu a tam ted maji jen vario a compacta:-(
kozel_ce4you (2)|15.8.2006 13:07
Ahoj, taky jsem přecházel z MDA I na MDA Vario. Bál jsem se, zda to pro mě nebude šok, ale v pohodě jsem si zvyknul a už mi ani nějak nepřijde, že je ten display menší. Pro čtení knížek také používám Mobipocket Reader a nemám problém...
lukee_cz (42)|15.8.2006 15:30
parada, asi dnes zkusim skocit k t-mobilu(pac sem ho zatim ani nedrzel v ruce), porovnat s MDA I vedle sebe a uvidim, ale podle vseho uz je to predem rozhodnute. Pac chci k tomu GPS a k MDA I by to byly asi vyhozene prachy:-)

dik za commenty