Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Malé problémky po nainstalování T-Mobile 2.26

kmozis_ce4you (117)|14.8.2006 11:02
Po nainstalování této ROMky mám následující drobné problémky:
1) Nejde zvolit jako SIP NullKeyboard (utilitka, která zabrání vyskakování SW klávesnice - dobrá věcička např. při používání HW klávesnice)
2) Jako budík mi řve to šílené T-Mobilácké tůtání, a to přesto, že mám v budicích nastaveny vlastní melodie - Nancy Sinatra Bang Bang ráno a kukačky v poleldne (u Orange 2.24 mi to normálně hrálo moje vlastní melodie)
3) Občas se mi ukážou dva ty samé alarmy najednou (to mi dělalo i dříve na jiných ROM). Není to pravidlo, je to jen někdy, prostě vyskočí nějaký alarm 1/2, když přepnu na 2/2, je to ten samý.

Jinak jsem s touto ROMkou spokojen, při nabíhání je podle mě ještě rychlejší než 2.24 Orange (bez aplikací kolem 30 sekund), při samotném používání se mi ale Orange zdál trošku svižnější. Z extended ROM jsem si instaloval pouze patch na kameru, MMS a SmartDialer. Docela jsem si i zvyknul na Orange témátko, takže jsem si ho přetáhl i do této ROMky. Když jsme u těch témátek, jak jde udělat (a to Orange témátko to tak má), aby horní a spodní lišta byla jednobarevná (ne duhová, jako u jiných témat, která si tvoříme sami)?
kmozis_ce4you (117)|16.8.2006 07:37
Tak ten problém číslo 2 jsem vyřešil, mohl za to Spb Pocket Plus, který si drze převzal vládu nad všemi upozorněními a hrál tu šílenou melodii (bylo to nastaveno v registru, v nastavení Spb PP jsem to nikde nenašel a ani nevím, jak k tomu došlo)...
solory (201)|16.8.2006 10:04
ad2) v minulé verzi šlo přepsat původní t-mobile3.wav jiným, v této to nejde, ani zrušit atributy ani přepsat, nezbývá než použít registry pro nás, co nemáme SPB :-(

ad3) v minulé verzi mi to kupodivu nedělalo (ale měl jsem ji tam dva týdny než jsem flashnul na tuto) teď se občas stane, že upozornění je dvakrát, naštěstí dvakrát nezvoní, jen ta "bublina"

ale je to první ROMka který vydží víc než týden bez SWresetu, ta první po zakoupení provedla sama HR po dvou dnech, to bylo překvápko a navíc po uzavření okna se SMSkama dřív, než se odeslala SMS se zpráva odesílala na několikrát, na prvním vyúčtování od TMO bylo za 3 dny SMS za 8set :!: naštěstí TMO uznal chybku a peníze za duplicity vrátil :yes: