Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Qtek 8310 - připojení více BT zařízení

pciganek (13)|14.8.2006 10:43
Pracuji s následující konfigurací: Qtek 8310 + BT GPS Nokia (TomTom) + BT HF S-E HBH 662.
V případě, že nejdříve k tel. připojím GPS a pak HF, vše funguje dle očekávání, pokud ale připojím nejdříve HF pak se už GPS nepřipojí (předpokláfdám, že GPS se připojuje "napevno" ke konkrétnímu portu, kdežto HF umí poznat, že je port obsazen a připojí se na další) => kde nastavit "preference" pro připojení HF tak, aby bylo možno připojit obě zařízení bez ohledu na pořadí?
Díky za radu s detailním popisem. P.
ipf (2136)|14.8.2006 13:48
Kde nastavit preference netuším, ale já používám Qtek, GPS NAVILOCK 308 a HF NOKIA HDW-3 a je úplně jedno v jakém pořadí co připojím, vše vždy funguje.
ipetr (138)|14.8.2006 19:31
U mne to také funguje v pohodě Qtek + GPS NEMERIX AD-300 + HF Parrot 3100 a je jedno v jakém pořadí se k Qteku připojí...!!!
pciganek (13)|16.8.2006 13:35
Podle hesla "pomož si sám" jsme opakovaným párováním a vymazáváním zařízení dospěl do stavu, že už to funguje bez ohledu na pořadí připojení :yes: . Ale proč .. tak to fakt nevím. Dík všem za ochotu. P.
salvator_ce4you (137)|22.8.2006 23:11
mám dotaz, který je asi trochu mimo, ale zřejmě mi odpovídate na mnou nevyslovenou (nepsanou) otázku: "Je možné připojit k MDAcompact více BT zařízení současně?" Pokud mám připojené současně BT HF i BT GPS, pracuje obojí současně? Můžu telefonovat i sledovat navigaci v reálném čase???
pciganek (13)|23.8.2006 15:06
Ano, lze připojit více BT zařízení, společný provoz v "reálném čase" víceméně funguje (telefonování přes HF + navigace TomTom). Úzkým místem je výkon procesoru