Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC TyTN a SIM toolkit Vodafone

Žanek (10)|14.8.2006 10:20
Po vložení SIMky Vodafone do TyTNa mi v programech přibyla položka Vodafone, ale po kliknutí na ni se nic neděje. Pokud si pošlu autorizační kód z ebanky, mobil asi 8x pípne a opět se nic nestane. V předchozím mobilu (Nokia 6600) fungoval SIM toolkit bez problémů. Je potřeba ještě někde něco nastavit nebo to mám přešit s Vodafonem? Nebo je to problém kompatibility ? Díky
bugs_ce4you (1)|18.8.2006 12:49
Mam stejny problem s ET. Sice mam pekny novy stroj, ale do banky se nedostanu... Kontaktoval jsem servis GSMobil. Na technika me nespojili (chapu, nedelali by nic jineho nez telefonovali). Tak jsem zaslal dotaz emailem. Za 1/2 hod mi prisla zpatky odpoved, ze se se zarizenim mam dostavit nebo ho zaslat. Tak jsem vyrazil do Prahy(cca 80km). Blahove jsem se domnival, ze dostanu novy opraveny firmware a pojedu domu. Zarizeni jsem zde mel nechat na zarucni opravu. Kdyz jsem se zeptal, jak to budou resit, kdyz jediny firmaware, co tam vlastni, je ten samej co mam ja, tak vlastne ani nevedeli. Hlavne ze bych tam nechal pristroj lezet a nemohl ho pouzivat. Takze rada ode me zadna, ale aspon nekomu usetrim cestu do servisu - tedy zatim, nez to nekdo bude ochoten vubec resit.
Mashe (622)|18.8.2006 16:10
mno nevim .. jestli to chces testnout tak testni todle .. ale ja to pouziva pro MDA III (kdyz sem si pred rokem kupoval cihlu tak na to tehdy t-mobile taky zapomel .. ted mam eurotel a tahle blbustka na to staci) ...

ale jak rikam .. netusim jestli to je nebo neni kompatibilni ...

Fafa60 (6)|19.8.2006 08:45
Tak bohužel ten Fix nefunguje, ale jestli to někomu pomůže tak stačí v InterWrite vypnout lokalizaci. Telefon restartovat - bude v anglictine ale banka funguje.
kokin_ce4you (23)|9.11.2006 15:41
Funguje ale tenhle patch primo od Sunnysoftu:

http://www.sunnysoft.cz/faq.php?id=127

:-)
necry_ce4you (118)|19.6.2007 21:35
lze nejak vnutit reakci na "stisknete trojku" kdyz nemam numerickou klavesnici na telefonu? HTC P3600 (Trinity)