Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Software pro E-15ku

memphis_ce4you (3)|31.3.2002 23:42
Zdravim,
shanim nekoho, kdo by mi poskytnul nejaky software pro Cassiopeiu E-15 (CD-ROM, FTP,...). Muzu poskytnout jiny SW vymenou. Jinak prijimam veskere informace co se tyka "vychytavek" teto starenky :)
hybo (3107)|1.4.2002 09:46
co by Vas zajimalo ? mam cele CD veci, ktere by se na ni hodili, mozna i vice veci.

CEuky

memphis_ce4you (3)|1.4.2002 17:21
Zajimaji me ruzne aplikace, jako napr.: www browsery, pruzkumnici, vylepseni plochy atd. (vetsinou verze bez omezeni). Stahnul jsem z internetu hodne SW ale vetsina freewarovych maji nejake nedostatky a ty dobre jsou placene"

Myslite ze bychom se nejak domluvili?

Memphis

hybo (3107)|1.4.2002 17:26
hmm, tak to bude problem. ja myslel, ze mate prolem celkove s nachazenim aplikaci, kdyz uz je to takova vykopavka [:D]. Takze v tom Vam asi neporadim.

CEuky
memphis_ce4you (3)|1.4.2002 17:31
Vykopavka to sice je ale zatim sem na ni nasel dostatecne mnozstvi aplikaci prave DIKY TOMUTO WEBU!!! ...a poridil jsem ji celkem za pakatel. Shanim proste nejake aplikace co jsem jeste nevyzkousel, jen tak experimentuji ale pokud tedy mate neco zajimaveho, urcite bych mel zajem!

Memphis
K3_ce4you (107)|19.6.2002 19:39
Prosím zrušte svůj příspěvek, protože podobné příspěvky sem nepatrí, ale asi jste si spletl konferenci. Pokud mi chcete odpovědet, použijte můj soukromný e-mail.