Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 2 z 2

Téma: Kam se ma instalovat........

Nováček
    Registrace
    Sep 2003

AHoj vsem co prijdou :-)) Mam problem s iPAQ 1945,jsem zacatecnik a dost me stve ze nemohu instalovat programy na pridanou memory kartu.Uz jednou jsem se ptal a bylo me poradeno ze to kam se bude instalovat program zalezi jen a jen na me :-)
    Pres ACsyn 3,7 verze si mohu pri instalovani programu vybrat kam se bude instalovat.
    Jo to je pravda ale je tady problem,zkousel jsem to na trech programech a to tak ze pri instalu jsem klepnul na "NO" a z nabidky jsem zvolil "install on memory card"
    zadal jsem a vse se zdalo OK, program se instaloval a pri hlasce ze je install u konce at zkontroluji ze install probehl i v PDA a ja klepnul na "OK" .................. hle PDA ukazuje hlasku" program se nemohl instalovat na memory card a tudis se NEINSTALOVAL VUBEC "OK" a dost.

Hruza , je nejakej program kterej umozni aby se dal instalovat program opravdu i na memory card ? nebo to nejde ? Ze trech programu ktere jsem zkousel jen JEDEN se nechal instalovat na memory card a jinak NIC :-(((

dikk za rady :-))
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2002

Zkuste CAB INSTALL, ke stažení zde, S jeho pomocí nainstalujete aplikaci přesně tam, kam chcete - buď do adresáře udaného výrobcem, jiného adresáře, iPAQ store, nebo na SD (CF) kartu.
    Odpovídat lze po přihlášení

Podobná témata

1. Instalovat na CF ci SD?
    Od tomas.lizner v sekci iPAQ 2xx
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 13-02-2009, 16:39
  2. Jak instalovat do MDA III?
    Od honsik_ce4you v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 29-08-2007, 14:14
  3. jak nastavit kam instalovat via AS
    Od Lord of Angmar_ce4you v sekci + Registry