Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Kam se ma instalovat........

vmjv_ce4you (18)|19.11.2003 05:48
AHoj vsem co prijdou :-)) Mam problem s iPAQ 1945,jsem zacatecnik a dost me stve ze nemohu instalovat programy na pridanou memory kartu.Uz jednou jsem se ptal a bylo me poradeno ze to kam se bude instalovat program zalezi jen a jen na me :-)
Pres ACsyn 3,7 verze si mohu pri instalovani programu vybrat kam se bude instalovat.
Jo to je pravda ale je tady problem,zkousel jsem to na trech programech a to tak ze pri instalu jsem klepnul na "NO" a z nabidky jsem zvolil "install on memory card"
zadal jsem a vse se zdalo OK, program se instaloval a pri hlasce ze je install u konce at zkontroluji ze install probehl i v PDA a ja klepnul na "OK" .................. hle PDA ukazuje hlasku" program se nemohl instalovat na memory card a tudis se NEINSTALOVAL VUBEC "OK" a dost.

Hruza , je nejakej program kterej umozni aby se dal instalovat program opravdu i na memory card ? nebo to nejde ? Ze trech programu ktere jsem zkousel jen JEDEN se nechal instalovat na memory card a jinak NIC :-(((

dikk za rady :-))
váňa (242)|19.11.2003 12:09
Zkuste CAB INSTALL, ke stažení zde, S jeho pomocí nainstalujete aplikaci přesně tam, kam chcete - buď do adresáře udaného výrobcem, jiného adresáře, iPAQ store, nebo na SD (CF) kartu.