Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Activesync 4.x - nedaří se nainstalovat na PC - reboot během instalace

TomasLizner_ce4you (0)|12.8.2006 13:53
Dobrý den,

chtěl bych Vás požádat o radu při řešení problému s instalací ActiveSync 4.1 (nebo 4.2) na PC s Windows XP sp2. Instalaci se mi nedaří dokončit, PC se během ní vždy rebootuje (poté,co zkopíruje soubory). Přitom v minulosti se mi Activesync na stejné PC dařilo instalovat - nejprve verze 4.1, pak jsem na webu našel upgrade 4.2, který se ale neosvědćil. U verze 4.2 se nechtělo zviditelnit okno - bylo stále minimalizované na liště, tak jsem se rozhodl pro downgrade. A to byl právě kámen úrazu, od té doby již nejsem schopen AS nainstalovat. Dosud jsem zkoušel bezvýsledně následující kroky:
- naběhnout do safe režimu a zkusit instalaci tam (dalo docela práci přesvědčit službu Installer, že se má pracovat i v safe režimu)
- odpojit všechna USB zařízení, odinstalovat je a znovu je nainstalovat
- MS Online Crash Analysis je přesvěděcna, že je to chybnou grafikou :-) a doporučila nainstalovat nový driver - provedeno
- instalace na jiné PC v domácnosti samozřejmě funguje
- slyšel jsem, že se údajně USB port při delší komunikaci s PDA přehřívá - zkoušel jsem to tedy ráno na chladném PC
- PDA (LOOX N560) je během instalace odpojeno

Nenapadá Vás něco? Chybový log přikládám. Prosím poraďtě. Ještě se mi nechce reinstalovat Windows a elaborovat s HW počítače.

Děkuji za případnou radu.

Tomáš Lízner
tomas.lizner@volny.cz

Edit moderator:
Přesunuto do sekce + Komunikace & Synchronizace
Mem__ce4you (485)|12.8.2006 16:54
A AS 4.2 se odinstaloval korektně?

A když tedy jako druhý workaround k té chybě (která se mi zdá ale hodně podivná) navrhují snížit tu hw akceleraci, to jsi zkoušel?