Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 32

Téma: Rychlost SD karty pro N560

Nováček
    Registrace
    May 2006

Precetl jsem si nekolik recenzi a diskuznich for o N560, ale bohuzel nikde jsem se nedocetl, jak ma N560 rychly pristup k SD karte... vim, ze spousta z mistnich pouziva vysokorychlostni 4GB ADATA, ale mate zkusenost, jak vysokou rychlost tohle PDA skutecne vyuzije a co uz je plytvani potencialem zarizeni? Nestaci napr SD 40x? Mate nekdo prime srovnani, nebo technicke informace o N560?

Dekuju za odpovedi K VECI
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    May 2007

Nevyužije...stačí...

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Jeden starší článek na tomto portálu se zabýval rychlostí karet a praktickým využitím rychlostí. zkus se podívat.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

No ja rychlost mezi 50x a 150x zaznamenal.. prislo mi to o dost rychlejsi...

Nováček
    Registrace
    May 2006

Nejak si vyssi cenu aspon pred sebou ospravedlnit musis, ne?

Nováček
    Registrace
    Aug 2005

mám sice loox 720 ale podle mě by to mělo být podobný mám 50x i 150x a rozdíl je dost velkej podle mě to využeješ

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

Mno, a není lepší to projet třebas benchmarkem v pocket mechanicu, či tak nějak? Pak se nebudete tolik hádat... Jinak, vyměnil jsem gigovou "obyč" kartu za 2gb 160x a vcelku že bych pozorova viditelné zrychlení, ani ne...zas mě zaskočil benchmark v pocket mechanicu, kde byl zápis 0.02MB/s oproti 0.23MB/s v obyč CF...tak asi bude něco v tom testu špatně.

Jinak, každej má svůj názor, ale podle mě ti bude ouplně stačit levná..pomalá. Fakt je, že sem si nevšiml nikoho, kdo by byl nějak, byť jen trochu omezován v pda pomalou kartou. Takže nevidím důvod, proč si kupovat za "příplatek" rychlejší. Můj názor, můžete nesouhlasit

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Dneska se pomalejsi uz moc ani neprodavaji.. ty 150ky jsou levnejsi nez jiny pomalejsi.. (Adata, Transcend atd..)

Jinak rychla karta se hodi treba ve ctecce karet... Nahravat film na kartu je pri pomalejsich kartach horor.

Nováček
    Registrace
    Aug 2005

přesně tak když nahrávám film je to podstatně řekl bych i 2x rychlejší

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jul 2006

Já mám taky 4GB A-Data 150x a kopírování dat na ní z počítače je neskutečně pomalé. Řek bych, že o dost pomalejší, než kopírování na MiniSD 512 MB co mám v teledfonu. (

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2005

Presne tak, kopirovani malejch souboru z pocitace na 4GB A-DATA je otravny - zpomali se to nekdy az na desitky kB/s... pritom treba na dvougigovku MMC Transcend to jede hodne rychle. Mozna to souvisi s tim, ze ta 2GB je naformatovana na FAT16?
    Jinak ale kopirovani velkejch souboru (treba filmu) na 4GB A-DATA jede normalne - kolem 14MB/s.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jul 2006

Jo? Tak to je fajn. Ale jinak to je katastrofa. Nejde to nějak změnit? Když chci kopírovat hudbu, tak je to pomalu na celou noc... :-(

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Vse zalezi na tom, jak je ta karta naformatovana (velikost clusteru) a pres co ty soubory prenasite, pokud pres AS, tak to se nedivim, ze je to pomale, to je pomale s jakoukoliv kartou...
    Chce si to vyhrat v Pocket Mechaniku a otestovat, kdy karta je schopna zapisovat primerene rychle pro vsechny velikosti souboru, rekneme do 30 kB, do 500 kB, do 10 MB.

Nováček
    Registrace
    May 2007

Tohle je kopírování mptrojek na kartu přes čtečku.
    Naprosto dostačující rychlost.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Hmm zajimavy, me to s Transcendem jede tak 700kB/s ze bych mel blbou ctecku, nebo je Transcend o tolik pomalejsi?

Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 10-08-2010, 11:58
  2. Rychlost 4GB SD karty
    Od neooo v sekci + Soubory & Paměťová média
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 29-03-2007, 17:02
  3. rychlost SD karty
    Od scerba v sekci Jaké si vybrat / koupit příslušenství?
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 22-08-2006, 14:25
  4. rychlost n560
    Od gemi v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 33
    Poslední příspěvek: 21-08-2006, 16:08
  5. Jakou rychlost karty??
    Od speed-komi v sekci Acer
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 05-01-2006, 00:45