Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Obecně o mobilních terminálech zn. SYMBOL

metuj (23)|11.8.2006 14:35
Používám nyní soukromně mobilní terminál této značky. Uvítal bych výměnu zkušeností, software atd.
sirandrew (210)|11.8.2006 14:43
muj spoluzak ma jeden symbol, ale je to spis cihla a moc tomu nerozumi. software tam muzes dat kterykoliv co jede na WM.
metuj (23)|11.8.2006 15:32
Jo jo, cihla to opravdu je. Ovsem zase ma atest na opakovny pad z vysky 1,2 metru na beton:-) Me je jasne, ze bytam melo behat prakticky cokoli, co beha na jinych pda s WM2003, ale tento muj kousek ma klavesnicku (jen numerickou), jogdial a take ctecku carovych kodu a me by zajimalo, jestli tyhle neprilis typicke periferie muzu v nejakem softu mohu vyuzit.

Kdyby ten tvuj kamarad chtel ohledne Symbolu neco probrat, tak mu dej muj mail " matejka@tele2.cz ".

Diky;-)
beecher (9270)|11.8.2006 17:50
Mne opravdu fascinuje, ze si to nekdo koupi a pritom nevi, na co by to pouzil... :sarcastic:
metuj (23)|11.8.2006 18:18
To se nechas fascinovat docela beznymi vecmi:-)
Ovsem nechapu proc?
Koupil jsem PDA, ktere se parametry vyrovna dnesnim standardum, ma BT, IRDA, WiFi a navic je temer nerozbitne. Vydrz baterie je nadprumerna. A cena? Ctyri tisice;-)
Ostatni (klavesnici, jogdial a ctecku kodu) beru jako bonus. PDA mi slouzi predevsim ke cteni a uprave ruznych textu v terenu, ale proc nevyuzit i to ostatni?
No ... stale fascinovan?:-))
martin14_ce4you (79)|12.8.2006 09:45
4000-tisice??? Kc ? A Symbol? To si dobry obchodnik, alebo to nie je celkom s kostolnym poriadkom. Ako uz bolo povedane, je to tiez len PDA ale s nestandardnimi funkciami, ktore urcite nevyuzijes ak nemas firmu, jedine ak by si si chcel skontrolovat kody pri nakupe v potravinach :) .Vela najdes aj tu v sekcii freeware.
metuj (23)|12.8.2006 10:19
Cena okolo peti tisic je za tento typ jiz pomerne bezna - samozrejme se jedna o pouzity kus. Puvodni cena je velmi vysoka, ale jak jsi spravne uvedl, krome firem jej nekdo tezko plne vyuzije a pro firmu je pouzity kus temer bezceny - problem s odectem dani a servisem. Pokud tedy firma tento typ nahrazuje novym (v mem pripade si firma porizovala Symbol MC50), pak ten puvodni prodava velmi vyhodne - obzvlast vlastnim zamestnancum;-)

Nicmene, pokud se smiris s vetsi velikosti, dostanes velmi slusne vybavene pda, s vybornou odolnosti a dobrou vydrzi.