Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Jak obejít KALIBRACI DISPEJE po HR u MDAc?

sirandrew (210)|11.8.2006 11:47
zdarec!
mam pokakany displej - ve stredu nereaguje a na okrajich je posunuty. po HR to chce kalibrovat displej, ale kdyz se netrefim do krizku uprostred, kde mi to nebere, tak se dal proste nedostanu :( neexistujou nejake widle, ktere to nevyzaduji? jsou prazdniny a ja bych to asi bez mda nevydrzel.
beecher (9270)|11.8.2006 12:16
To je spise na opravu...
sirandrew (210)|11.8.2006 12:27
:dead: :dead: :dead: :dead: :dead: :dead: :dead: :dead: :dead: :dead: :dead: :dead:
:mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:
:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
beecher (9270)|11.8.2006 13:10
Ono, kdyz se to nepodari zkalibrovat, tak to PDA nebude moc pouzitelne tak jako tak... ;)
sirandrew (210)|11.8.2006 13:23
ja jsem tak fungoval asi mesic. kdyz bylo neco v mrtve zone, tak jsem pretocil obrazovku :D mel jsem nastavene:
kalendar = OK
adresar = pretocit o 90°
mazane jsem tak hral solitary. karta nesla vzit, nevadi, adresar poradi :))

ps.: nevite nekdo jestli muzu dat mobil koupeny ve znackove T-M prodejne v praze na opravu do zn. prodejny ve zline? v pondeli se chystam do zlina, tak ze bych usetril postu.
beecher (9270)|11.8.2006 13:34
Hm, za ten mesic uz to mohlo byt opraveno...

Zanest to tam asi muzete, ale nebude jednodussi s tim zabehnout rovno do GSMobilu?
sirandrew (210)|11.8.2006 13:58
to asi nebude nejlepsi reseni. mam 15 a male kapesne, takze nez bych nasetril na cestu do ostravy a zpet, tak by mi propadla zaruka :))
kdyz mi to ve zline nevezmou, tak to poslu na gsmobil. ono vlastne nemusi byt na skodu trochu to zdrzovat. jestli mi to do 30ti dnu nedaji, tak vysoli 12000 a koupim si nejake lepsi MDA :cool: