Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 17 z 17 PrvníPrvní ... 7151617
Zobrazené výsledky: 241 až 250 z 250

Téma: RichesseGPS - freeware geocachingový a GPS software

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2006

jsem uplny zacatecnik a chtel bych to taky zkusit, jen nevim co delam spatne
    regnul sem se na geocaching.com vyhledam si kesky, ulozim je na kartu v .loc a kdyz dam import tak mi to hodi chybovou hlasku import failed
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2006

Tak už jsem na to přišel, chyba asi v Opera mobile, stáhnutí v PC a následný import funguje, když si to stáhnu přímo v PDA tak to nepřečte .loc

jinak sem včera našel první kěšku

Nováček
    Registrace
    May 2010

Mám HTC Touch Diamond 2 a ne a ne se připojit. Pořád mi hlásí "GPS Connection failed"
    Mám aktuálně verz Richesse GPSi 2.1 . Chtěl jsem zkusit geocaching, ale nemůžu nají žádný software co by mi fungoval. Můžete mi poradit?
    Chtěl jsem se jen zeptat, jak vyhledává tento program družice pro signál? Využívá anténu jako Wi-Fi nebo vše jde přes GPRS? Děkuji za odpověď, můžete mě konatktovat přes SZ

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2008

D2 má GPSku v sobě, nejede přes GPRS.

Máš dobře nastavenou GPSku v Richesse? Koukni v programu do Menu --> Options --> záložka GPS a tady pro D2 bys měl mít nastaveno Port: COM4 a Baud-rate: 57600 ( pokud jsi nepřenastavoval GPSku v systému ). Jinak na Geocaching můžeš vyzkoušet třeba ještě aplikaci GCzII.

Nováček
    Registrace
    May 2010

Děkuji, vím, že má TD2 GPS anténu, ale nelezlo mi do hlavy, proč stále nemá GPS signál alespoň z jedné družice ...
    Co se týká toho druhého programu: GCzII, je dobrý nebo má nějaké bugy, chyby a nedokonalosti? Předem děkuji za odpověď

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2008

Takže Richesse stále nefunguje nebo už jo?

Co se týká aplikace GCzII, je také free a diskuse je zde ve vedlejším vlákně. Moc "nekešuju", ale zatím jsem nenašel nějakou chybu.

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Vývoj aplikace je ukončen viz a jako open source v tom asi nikdo nepokračuje.

Nováček
    Registrace
    May 2010

To je velká škoda... zajímalo by mě totiž, zda nemám nějak divně nastavenou GPS, protože jsem zatím nenašel žádnou kešku. Takže buď program nefunguje tak jak má nebo kešky někdo šlohnul ...

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Tak to fakt neporadím - nekešuju. Snad někdo jiný.

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2008

Jestli máš dobře nastavenou GPSku poznáš tak, že dole stiskneš GPS On a pochvíli ti musí nabíhat modré sloupečky co jsou vedle kompasu ( při nefunkční GPSce jsou bílé ). Jedinné nastavení GPSky je v Menu --> Options --> GPS - Port a rychlost / Baud-rate.

Koukám, že máš D2, tak osobně si myslím, že důvodem nenalezení žádné kešky bude statická navigace u zařízení čipem Qualcomm. Přihledání a dohledávání kešky se musíš rychlejš pohybovat, protože pohyb pod cca 4km/h GPSka vyhodnocuje jakože stojíš na místě a tudíž i kompas neukazuje správně.

Musíš si najít způsob dohledávání. Já se kolem kešky vždy trošku proběhnu :-D a zatím z těch několika málo co jsem hledal mi zůstali utajeny jen dvě.

Strana 17 z 17 PrvníPrvní ... 7151617

Podobná témata

1. RichesseGPS pro HD2
    Od MilaCzeque v sekci HD2
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 01-12-2009, 11:06
  2. Reakcí: 66
    Poslední příspěvek: 20-09-2009, 11:23
  3. RichesseGPS
    Od Mashe v sekci Touch Pro2
    Reakcí: 7