Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HP 6515a a problem s Gps

Sula_ce4you (0)|11.8.2006 10:00
Zdravim, potrebuji poradit na Hp6515a jsem mel softw. verze 1.12 ted jsem si ho prehral na 1.2.Gps jsem nemel problemy ale po prehrati mi zacala blbnout Gps.
Kddyz zapnu tomtom tak nabehne srovna si polohu a normalne ukazuje asi tak po 5 minutach vypadbe signal potom naskoci ale uz jsem mimo cestu jedu podle nej polema a lesama kus od silnice a uz se nesrovna. staci vypnout a zapnout tom tom a je to na chvilku ok.Predtim jsem problemy nemel ale pamatuji si ze jsem jednou skousel nejakou aktualizaci ovladucu pro gps a delalo to stejny problem stacilo odistalovat a bylo to ok.Ted se me nechce vracet ke starsi verzi systemu.Tak prosim nekoho o radu jestli to uz nekdo treba neresil diky za pomocpredem.
kacer_ce4you_oldd (15)|11.8.2006 21:07
mam stejny problem,ale pri stejnem nastaveni treba Dynavix problem nema. Take nevim, kde je chyba
Sula_ce4you (0)|11.8.2006 23:49
Yez si myslim ze je to problem toma.Zita budu zkouset iga tak uvidim.Ale stejne babo rad toma pozivam dost casto a nerad bych prechazel na neco noveho.A ptoto budu vdecnej za kazdou radu.
beecher (9270)|12.8.2006 12:12
Zatim jedna: iGO se nesklonuje... ;)
Fiend (26)|4.9.2006 18:50
[QUOTE="Sula"]Zdravim, potrebuji poradit na Hp6515a jsem mel softw. verze 1.12 ted jsem si ho prehral na 1.2.Gps jsem nemel problemy ale po prehrati mi zacala blbnout Gps.
Kddyz zapnu tomtom tak nabehne srovna si polohu a normalne ukazuje asi tak po 5 minutach vypadbe signal potom naskoci ale uz jsem mimo cestu jedu podle nej polema a lesama kus od silnice a uz se nesrovna. staci vypnout a zapnout tom tom a je to na chvilku ok.Predtim jsem problemy nemel ale pamatuji si ze jsem jednou skousel nejakou aktualizaci ovladucu pro gps a delalo to stejny problem stacilo odistalovat a bylo to ok.Ted se me nechce vracet ke starsi verzi systemu.Tak prosim nekoho o radu jestli to uz nekdo treba neresil diky za pomocpredem. [/QUOTE]

Ahoj, mel jsem stejny problem s tomtom 5.21. Nahral jsem si novou rom do ipaqu a od te doby to blblo. Nekde jsem nasel, ze staci zpet nahrat ovladace GPS a bude vse v pohode. Tak jsem to udelal a od te doby mi GPS bezi dobre. Ukazovalo to dobre signal i po hodine dvou.

Mam ted verzi Quick GPS connection driver 1.27.

Pokud bys to nemohl sehnat, PM me a ja ti poslu na mail.