Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Mio A701 zamrzává

Martynez (206)|10.8.2006 19:21
Asi před týdnem jsem kvůli problémům přešel z R55 zpět na R50... a vše chodilo ok... až do dnes... Mio zamrzlo... a pak asi 45 vteřin po restartu se vždy restartuje samo... Zkoušel jsem znovu flashnout rom... dokonce i R46... ze dvou druhů karet.. 512 MB a 1 GB... přes Boot menu... a po první fázi, když má začít kopirovat soubory do paměti a projíždí soubory No. .1- atd. tak na mě vyskočí s červenou hláškou:
G3IPL flash error.
Any key to continue
... dám continue...
a po chvilce vyskoci hlaska:
Ce img flash error.
Any key to continue
...dam continue a vrati me to do boot menu... a to je vse...
Pak jsem restartoval a je tam furt stara rom a Mio nabehne normalne jako driv... Tak jsem diky SPB backup zkopcil zpet soubory.... a funguje normalne az na nejake veci jako ze mi nejde posilat MMS a je nejakej pomalejsi... mi prijde...
Tak teda nevim co budu delat az vyjde nova (oficialni) ROM a nepujde mi to flashnout... Nevite nekdo, kde by mohl byt problem pri flashovani? Samozrejme vzdy pred tim udelam HARD RESET a vyndam na par hodin baterku... ale stejne nic... :-(((
Surgical (2364)|10.8.2006 19:50
Zkus jinou SD kartu...
Martynez (206)|10.8.2006 21:55
Zkousel jsem uz tri karty, 512 MB, 1 GB a 2 GB... a stale stejne...
Nevyznate se nekdo v tech DOC nastrojich v BOOT menu? Treba by mi mohla nejaka ta funkce pomoci.... nechci to totiz zkouset naslepo
Martynez (206)|11.8.2006 08:41
Tak jsem to vyresil....
Stacilo HARD RESET a hned vyndat baterii na MIN. 10 hodin!!!