Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Qtek 9000 se každých cca 7 minut sám rozsvítí

RankXaroth (12)|10.8.2006 11:55
Zdravím,
mám Qtek 9000 od Eurotelu a zničeho nic se mi dnes sám od sebe každých 7 minut rozsvítí (přepne ze stand by do on-line) a pak zase zhasne. Nepřijde ani SMS ani MMS, ani nebudí, ani nic jiného. Máte někdo představu proč se tak děje a co stím, aby se tak nedělo?

Dík RankXaroth
ipf (2136)|10.8.2006 14:47
Nějaká aplikace má nastavenou automatickou aktualizaci, takže budeš muset všechny projít a zkontrolovat nastavení.
RankXaroth (12)|10.8.2006 20:02
[QUOTE="ipf"]Nějaká aplikace má nastavenou automatickou aktualizaci, takže budeš muset všechny projít a zkontrolovat nastavení. [/QUOTE]

A nebyl by alespoň nějaký tip, nemám v Qteku nic nainstalovaného, než základní aplikace a TomTom-a. Vůbec nevím, kam se podívat. Díval jsem se do různých nastavení, ale nikde žádná aktualizace není :-( Jsem z toho na prášky :-(
Surgical (2364)|10.8.2006 20:35
Tohle nepomuze?
RankXaroth (12)|10.8.2006 21:30
[QUOTE="Surgical"]Tohle nepomuze?[/QUOTE]

Tak bohužel nepomohlo. Mám k tomu ale ještě jeden poznatek. Když mám Qteka připojeného na napájecí zdroj (nabíjím). Tak přesto, že mám nastaveno, trvale zapnuto. Tak se cca každých 6-7 minut jakoby přepne do stand by módu a zhasne display a za chvilku se zase rozsvítí.
dort (1212)|10.8.2006 21:53
no vzhledem k tomu, že jak píšete je Qtek vlastně čistý, tak nejrychlejší řešení se mi jeví HardReset a následovné zkoumání co je příčinou ;) , no bohužel surové, ale funkční :yes: