Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

TomTom RoutePlanner na Jornadě 720

Falco_ce4you (311)|18.11.2003 12:21
Nemáte někdo zkušennosti s provozem RoutePlanneru na Jornadě720?
Zkoušel jsem to nainstalovat a po úspěšné instalaci mi to při natažení mapy vyhodí nějaké okno a tam je napsáno jen "[3015]".
Nev9te co by to mohlo znamenat? Instaluji to z originál CD a vše se zdá být OK. Bohužel podpora od TomTom se mi na otázku neozvala.

Díky za pomoc.
PavelR. (2184)|18.11.2003 12:30
[QUOTE="Falco"]Nemáte někdo zkušennosti s provozem RoutePlanneru na Jornadě720?
Zkoušel jsem to nainstalovat a po úspěšné instalaci mi to při natažení mapy vyhodí nějaké okno a tam je napsáno jen "[3015]".
Nev9te co by to mohlo znamenat? Instaluji to z originál CD a vše se zdá být OK. Bohužel podpora od TomTom se mi na otázku neozvala.

Díky za pomoc.[/QUOTE]

... myslim, ze verze RoutePlanneru pro Windows HPC2000 neexistuje. K dispozici jsou je jen verze pro PocketPC.

PavelR.
Falco_ce4you (311)|18.11.2003 12:42
No, to si právě nemyslím.
V manuálu nejsou sice zmíněné podporované systémy, ale jednak screeny v nem jsou z nejakého HPC a pak když rozeberu instalátor, jsou tam dva CABy pro ARM. Jeden při spoštění řve že není na tohle zařízení, zle nainstalovat jde (tzn. je pro ARM, ale pro PPC) a druhý se rozjede jako po másle. Po nainstalování a spuštění si řekne o mapu k otevření a když ji zadám, zbuchne s popisovaným oknem. A asi si někam zapíše co má příště otevřít jako default, protože při dalším spuštění automaticky spadne s chybovým oknem (už se neptá na to co má otevřít).
Tak nevím kde leží ten zakopaný vlčák. :)
PavelR. (2184)|18.11.2003 12:49
[QUOTE="Falco"]No, to si právě nemyslím.
V manuálu nejsou sice zmíněné podporované systémy, ale jednak screeny v nem jsou z nejakého HPC a pak když rozeberu instalátor, jsou tam dva CABy pro ARM. Jeden při spoštění řve že není na tohle zařízení, zle nainstalovat jde (tzn. je pro ARM, ale pro PPC) a druhý se rozjede jako po másle. Po nainstalování a spuštění si řekne o mapu k otevření a když ji zadám, zbuchne s popisovaným oknem. A asi si někam zapíše co má příště otevřít jako default, protože při dalším spuštění automaticky spadne s chybovým oknem (už se neptá na to co má otevřít).
Tak nevím kde leží ten zakopaný vlčák. :) [/QUOTE]

RoutePlanner existoval i pro HPC zarizeni; presneji receno pro Windows for HPC Professional (Windows CE 2.11) - proto asi ty screenshoty. Opravdu si myslim, ze HPC 2000 uz neni podporovano :-) ... Uvidime s cim se ozvou z TomTomu; kdyz tak sem dejte jejich odpoved.

PavelR.