Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Kombinace MDA Vario T-Mobile CZ ROM 2.21.2.111 a GPS NOKIA LD-3W funguje někomu?

jeenik_ce4you (375)|10.8.2006 08:13
po dvou dnech pokusů o nastavení Varia ke spárování s GPS Nokia ld-3w docházím k závěru, že to asi v této ROMce není možné. Vyvede mě někdo z omylu?
jeenik_ce4you (375)|10.8.2006 12:53
odpovím si sám: "funguje to!". Poradil mi Radek na xda developers, mě pomohlo to, že v nastavení portů pod ikonkou GPS (ta jak se objeví po úpravě registrů) je nutno nemít nic nastavené. No a v normálním bluetooth nastavení je důležité u odchozího portu (mám ho jako com 6) nemít zaškrtnuté zabezpečené připojení. a funguje to perfektně!
musashi (111)|11.8.2006 15:46
Mne to tedy fungovalo bez jakychkoli zasahu ...
Pouzivam se spojeni s TomTomem a SmartMaps ...
solory (201)|12.8.2006 11:35
[QUOTE="jeenik"]odpovím si sám: "funguje to!". Poradil mi Radek na xda developers, mě pomohlo to, že v nastavení portů pod ikonkou GPS (ta jak se objeví po úpravě registrů) je nutno nemít nic nastavené. No a v normálním bluetooth nastavení je důležité u odchozího portu (mám ho jako com 6) nemít zaškrtnuté zabezpečené připojení. a funguje to perfektně![/QUOTE]

Zdravím!

Ja tuto "ikonku" aktivuji? hledal jsem nick radek na xdadev a nenašel jsem.

dík.
Mem__ce4you (485)|12.8.2006 13:18
Beecher to píše v tomto svém článku
musashi (111)|12.8.2006 15:14
A funguje to nekomu na Variu ... ?
Ja kdyz zadam ty hodnoty do registru, tak se po restartu vzdy smazou a zadny panel pro GPS v nastaveni nemam ... :o(
A docela by se mi tam libil ...
Mem__ce4you (485)|12.8.2006 16:50
[QUOTE="musashi"]A funguje to nekomu na Variu ... ?[/QUOTE]
Samozrejme, mne to funguje (viz treba diskuze o GPSAuto nekde kolem strany 10), staci nastavit hodnoty v registrech presne jak pise beecher (podle meho Varia to dokonce doplnoval). Po nastaveni jako u vseho ve WM 5 registrech je ale potreba chvili pockat, optimalne vypnout pristroj power tlacitkem (aby zhasla obrazovka), zase zapnout, a az pak SR
solory (201)|12.8.2006 19:18
děkuji Vám za reakci, vyzkouším a napíši.. :yes:
musashi (111)|15.8.2006 09:51
Tak vrele diky za rady, uz mi to slape!
Resp. slape v tom smyslu, ze se mi objevi to menu. Samotne sharovani portu zatim nejak nefunguje ... ale na to snad casem prijdu ... :o)
solory (201)|15.8.2006 20:18
Zdravím!

úprava registrů opravdu fungovala, nastavení jsem absolvoval, leč TomTom se brání použití čehokoliv jiného, než spárovaného a přiděleného portu pro BT GPSku. pokud nastavím v nastavení pro GPS přidělené HW port a dám mu sdílení na portu jiném (vyzkoušeno povícero možností) tak to tomtom přes tento port nenajde, jen na to HW.... tvrdohlavec jeden... ještě vyzkouším nějaké GPSinfo a stařičký pocketKim, kde bude chyba
Mem__ce4you (485)|15.8.2006 23:42
To by mohl být ten klasický problém, kdy to sdílení GPS ve WM5 nefunguje do doby, než člověk pustí alespoň dvě aplikace na ten samý virtuální port - potom začnou zázračně data chodit (takže zkus kromě TT pustit ještě libovolnou další GPS aplikaci na ten samý port, např. moje GPSAuto s tím chodí;))

Takovýchto problémů je s tím WM5 GPS sdílením víc, v jednom MSDN blogu na tohle téma je popsána spousta podobných situací
solory (201)|16.8.2006 09:55
Díky za Tip, todle by mně opravdu nenapadlo :-) :oops: