Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

nákup v prahe a chebe

Gafis (20)|10.8.2006 07:08
dobrý deň!

ospravedlňujem sa, ak už taka (alebo podobná) téma už existuje, ale mam na ponahlo a nemám čas hľadať :D . v našom meste neje acer veľmi rozširený a preto nikde neviem zohnať USB host a foliu na moj N50 premium. už som chcel objednať cez internet, ale som zistil, že cestujem do Chebu a do Prahy. Preto by som poprosil miestnych, či by mi poradili konkretný obchod, kde by som to mohol nájsť. v Chebe som nebol nikdy a v prahe už 20 rokov :oops: . Preto ak mi niekto pomože, tak prosim aj polopate vysvetliť, ako sa k tomu obchodu dostanem zo železničnej stanice.

ďakujem
atomion (1159)|10.8.2006 07:45
V Praze bych Vám doporučil SunnySoft v OD Kotva, protože tam asi seženete obojí. Ještě se zeptám na jakou žel. staniciipřijedete abych mohl vysvětlit cestu. Hlavní nádraží nebo Masarykovo nádraží nebo.. Kam??
Heretic_ce4you (158)|10.8.2006 08:03
Pobočka Sunnysoftu v Kotvě byla zrušena...
Zdenek Malinsky (9781)|10.8.2006 19:47
Počítám, že do Chebu pojedeš přes hlavní nádraží, tedy PDA Planet (je to v pasáži, 1.patro), ale jsou trošku dražší a budou ti tam spíš cpát Palmy.

Jinak hlavní doporučení AH Mobile - buď vlakem na Praha-Vysočany a pak pěšky asi 3 minuty nebo metrem nejdříve trasa C na Florenc, zde přestup na B a pak směr Černý most na stanicii Vysočanská.

V Chebu jsem asi 2 roky nebyl, ale dost bych se divil, kdyby tam něco bylo. Možná ojediněle někde v prodejně s PC.
atomion (1159)|10.8.2006 19:57
Tak to jsem vůbec ani netušil.

Ještě jsem si vzpomněl... PDA planet (edit) u Václavského náměstí v pasáži Jiřího Grossmana. Když budete chtít, vysvětlím cestu.
Zdenek Malinsky (9781)|10.8.2006 20:46
to Atomion
Přestaň brát drogy a pokud nemůžeš, tak aspoň pod jejich vlivem nepiš sem do diskuzí. Ta prodejna se jmenuje PDA Planet viz, a pokud se podíváš na příspěvek před svým, tak jsem tam o tom psal.
Miloš Strouhal (3997)|10.8.2006 21:00
:D Uz jsem sem chtel neco napsat, ale jsem rad ze jsem se "zdrzel hlasovani", Zdenek to vystihl dokonale! :yes: ;)
atomion (1159)|10.8.2006 21:07
2zdenek: tvoje křivá obvinění už mě fakt serou!! Ale tohles přehnal s těma drogama d....e!!!!! :evil: :mad: :evil:
ipf (2136)|10.8.2006 22:35
Pánové kolegové, nejitřeme vášně.
Kolego Atomine, droga je i čokoláda a já jich dokážu ze večer sežrat i pět, takže to, prosím, přejdi mlčením, předpokládám, že Zdenek to nemyslel až tak doslova.
Držme se tedy tématu, nedělejme z tohoto webu prádelnu naší blbé nálady a dál to nepitvejme.
Děkuji všem
Gafis (20)|10.8.2006 22:55
tak ďakujem Vám pekne všetkým. na to Václavské namestie trafim, popripade skusím tie Vysočany. V Prahe som ešte nezablúdil, tak skusim :D

ešte raz Vam pekne ďakujem