Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 6 z 6

Téma: Profily vyzvánění

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2006

Mám dotaz,existuje nějakej software nebo jestli se to dá na Miu A 701 někde najít (já to teda nenašel) něco jako jsou u mobilu profily vyzvánění (Tichý,Diskrétně,Normální apod.)Chodí mi v noci dost emaily a mám upozornění na sms,ale přitom musím mít zaplej telefon.Nechce se mi pořád ztlumovat hlasitost.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Aug 2006

V sekci freeware vidím asi dva programy (http://www.ce4you.cz/software/list.asp?s=profil&p=1) ale zatím se je teprve chystám vyzkoušet...
    Na SE P910i (Symbian) byl program Magic Profiles, který přepínal profily automaticky nejen v daný čas, ale také podle lokality (podle aktuální BTS). Na PDA zatím po něčem takovém jen marně pátrám :-(

M66 M66 je offline
    Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2006

Vyzkoušel jsem ten "PocketZenPhone Light 4.5.1". Vypadá dobře a zdá se, že i funguje. Má ale jednu nevýhodu: změnil mi nastavenou melodii na Windows default a jak jsem teď zjistil, tak i nejspíš nastavil systémové zvuky typu začátek a konec synchronizace. Byl jsem z toho na mrtvici, Mio připojené k NB a každou chvíli zakníkalo a já nevěděl proč. Už je zticha, odinstaloval jsem to.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2006

tak používám teď Phone Profiles 1.2.0.305 a funguje bez problémů :yes:

M66 M66 je offline
    Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2006

Několik poznatků k Phone Profiles:
    - už je verze 1.2.1
    - exe soubor mi nešel nainstalovat, jen cab.
    - po instalaci mi nastavuje pořadí položek na todayscreen jak chce. Přesunu položky jak je chci, ale pořád mi to přehazuje. Tak jsem ho odinstaloval a je to pořád stejné! Prostě vždy mám úkoly nad kalendářem, ale já to chci naopak.
    Co teď s tím? Jak donutit Mio, aby bylo pořadí takové jak chci já a ne jak chce ono? (

Upraveno: takže když si Mio chvíli odpočinulo (vyp na cca 10 min), tak se to po opětovné instalaci chová korektně. Resp. položky todayscreen jsou seřazeny jak chci a přesuny nezkouším.

Nováček
    Registrace
    Jul 2006

moje mio nějak potichu zvoní u příchozího hovoru i když je hlasitost nastavena naplno. Přitom třeba u videa nebo navigace je hlasitost dostačující. Není na to nějaká finta jak by to zvonění šlo zesílit ?

Podobná témata

1. Profily vyzvánění - "klasické"
    Od graver v sekci Omnia II I8000
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 08-04-2012, 09:29
  2. Profily & vyzvaneni & skupiny kontaktu
    Od gomi_ce4you v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 05-06-2009, 08:54
  3. Profily - v noci pouze vyzvánění
    Od Marian Veselý v sekci Touch Pro