Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Profily vyzvánění

Vally (91)|9.8.2006 08:21
Mám dotaz,existuje nějakej software nebo jestli se to dá na Miu A 701 někde najít (já to teda nenašel) něco jako jsou u mobilu profily vyzvánění (Tichý,Diskrétně,Normální apod.)Chodí mi v noci dost emaily a mám upozornění na sms,ale přitom musím mít zaplej telefon.Nechce se mi pořád ztlumovat hlasitost.
viper37 (22)|10.8.2006 16:40
V sekci freeware vidím asi dva programy (https://www.ce4you.cz/software/list.asp?s=profil&p=1) ale zatím se je teprve chystám vyzkoušet...
Na SE P910i (Symbian) byl program Magic Profiles, který přepínal profily automaticky nejen v daný čas, ale také podle lokality (podle aktuální BTS). Na PDA zatím po něčem takovém jen marně pátrám :-(
M66 (116)|11.8.2006 13:43
Vyzkoušel jsem ten "PocketZenPhone Light 4.5.1". Vypadá dobře a zdá se, že i funguje. Má ale jednu nevýhodu: změnil mi nastavenou melodii na Windows default a jak jsem teď zjistil, tak i nejspíš nastavil systémové zvuky typu začátek a konec synchronizace. Byl jsem z toho na mrtvici, Mio připojené k NB a každou chvíli zakníkalo a já nevěděl proč. Už je zticha, odinstaloval jsem to.
Vally (91)|14.8.2006 08:51
tak používám teď Phone Profiles 1.2.0.305 a funguje bez problémů :yes:
M66 (116)|14.8.2006 17:15
Několik poznatků k Phone Profiles:
- už je verze 1.2.1
- exe soubor mi nešel nainstalovat, jen cab.
- po instalaci mi nastavuje pořadí položek na todayscreen jak chce. Přesunu položky jak je chci, ale pořád mi to přehazuje. Tak jsem ho odinstaloval a je to pořád stejné! Prostě vždy mám úkoly nad kalendářem, ale já to chci naopak.
Co teď s tím? Jak donutit Mio, aby bylo pořadí takové jak chci já a ne jak chce ono? :((

Upraveno: takže když si Mio chvíli odpočinulo (vyp na cca 10 min), tak se to po opětovné instalaci chová korektně. Resp. položky todayscreen jsou seřazeny jak chci a přesuny nezkouším.
Gabka (2)|16.8.2006 08:21
moje mio nějak potichu zvoní u příchozího hovoru i když je hlasitost nastavena naplno. Přitom třeba u videa nebo navigace je hlasitost dostačující. Není na to nějaká finta jak by to zvonění šlo zesílit ?