Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: Obnovení smazaných dat z paměťových karet

Nováček
    Registrace
    Apr 2005

Ahoj, neznate nekdo nejaky sikovny program ktery to dokaze? (jde mi o fotky)
    Diky za odpoved
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2005

Pres ctecku v podstate vsechny programy, ktere lze pouzit na PC, mne sveho casu odesly HDD na PC, a protoze jsem nemel zalohu a byly tam dost dulezita data (ucetnictvi, moje programy ....), dal jsem PC do firmy, ktera se zabyvala obnovou dat. Po cca 4 dnech mi rekli "Bohuzel", zaplatil jsem 4 tisice a nic. Takze pak jsem nakonec pouzil Ontrack Easy Recover a krome nejakych bezvynamnych souboru jsem zachranil prakticky skoro vse. Jinak na beznou zachranu (pokud neco omylem smazu) pouzivam File Scavenger.

Ale samozrejme uspesnost vzdy zalezi na tom, co se s HDD (potazmo kartou) delalo, natvrdo preformatovanou kartu asi nezachrani nikdo

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2006

PC Inspektor Smart Recovery, pokud jsou ty fotky jenom smazaný a není zformátovaná karta, tak obnovíš s velkou pravděpodobností všechno.

Nováček
    Registrace
    Apr 2005

Díky za odpovědi, fotky jsou jen smazané,naštěstí)

Podobná témata

1. Spotreba pametovych karet
    Od stonek_ce4you v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 14-02-2006, 18:40
  2. Kompatibilita paměťových karet
    Od Pavel Koza v sekci Obecné problémy
    Reakcí: 16
    Poslední příspěvek: 14-09-2004, 17:25