Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 33

Téma: Nástupce HX4700

Nováček
    Registrace
    Oct 2008

Zdravím,
    tak jsem na stránkách HP po nějaká době sníženého zájmu o současné trendy v PDA světě s hrůzou zjistil, že model HX4700 se už neprodává. Takže se tedy ptám Vás, v tomto momentě zasvěcenějších. Které z HPček je nástupcem HX4700ky? Myslím tím PDA s velkým displayem bez alfanumerické klávesnice, VGA a vůbec všechny ty vymoženosti HX4700. A pokud možno kovová konstrukce.
    A pokud není, tak existuje nějaká varianta u konkurence? Která?

Díky za názory.
    Odpovídat lze po přihlášení

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Nikde jsem na nic nenarazil. Žádný chtěný ani nechtěný únik, dokonce ani žádné šumy a ruchy. HP se teď spíše soustřeďuje na komunikátory řady hw 6xxx a rebrandovanou řadu 8xxx.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Jeden clovicek z HP se mi sveril ze se nastupce hx4700 nechysta.. Ma to pry souvislost s ukoncenim spoluprace s OEM vyrobcem jez pro HP celou modelovou radu produkoval. Nejake nesplneni tolerancnich norem pro distribuci zarizeni v EU apod.. Viz. napriklad ten problem se svetelnosti displeje, diky nemuz a asi i dalsim nesplnenym normam byl tento nezapomenutelny a stale skvely stroj urychlene stazen z Evropskeho trhu.. A pritom napriklad v Asii se pry vesele prodava dal.. :yes:

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2004

V EU bandy neužitečných úředníků vymysleli RHoS , jank řečeno zakázali pájení s použitím olova a hx4700 je ještě pájena olovem a technologicky není zrovna triviální udělat hx4700 bez olova. Když k tomu připočtete odborníky na předpověd chování trhu , kteří předpověděli nezájem o PDA a přechod zujmu k telefounům je výsledkem absence nástupce 4700. My co jí máme můžeme mít radost, že nám nestárne. Nástupce by stejně mohl přinést jen rychlejší Flash, 128MB RAM (možná) a grafický akcelerátor. Rychlejší CPU není k mámí a GSM modul mi nějak nesedí k 4" LCD.

Nováček
    Registrace
    Oct 2008

Tak to jste mne nepotěšili :-(
    Mám 5550ku a zatím funguje a v nejbližší době jsou moje technologické priority nasměrovány k monitoru a novému PC, co ale až iPAQ doslouží? Dělá aspoň někdo jiný nějaký ekvivalent HX4700? Díky a přeji hezký den.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2006

Já bych se pokusil sehnat 4700 od někoho z druhé ruky v dobrém stavu.

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2004

Já jsem si HXko pořídil u autocontu přes známého a můžu vám říct, že jsem tomu velmi rád. Docela mě děsí když vidím jak tady občas zazní že HXko je starý dobrý přítel. Vážení vždyť doposud nikdo neudělal nic tak dobrého jako je právě tenhle náš miláček. A o stáří u něj nelze hovořit. Navíc když stažen z prodeje byl jen kvůli demenci evropských úředníků. To mi připadá jak kdyby se ti trotli báli, že budeme PDA žvýkat. Jinak si nedovedu představit jak by nás to pidiprocento olova, které se na plošných spojích stroje nachází, mohlo ohrozit. No nic. Nebudu se rozčilovat. Kdykoliv se setkám s podobným rozhodnutím těch pitomců mám pocit, že antiglobalisti mají alespoň v něčem pravdu. Sakra to sem se zase naštval. Takovej dobrej stroj a oni to takhle podupou.

Nováček
    Registrace
    Apr 2006

Vsak kup DELL X51v, jedine minus je mensi displej, ma viac pamete a grafiku

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2004

Já jsem rád, že mám hxko právě proto jakej má display tak proč bych si kupoval nějakou jinou s----u. HXko je jediný král.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Ktery ve vykonovych testech dostal od Dellu na prdel...

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2004

To je možná pravda, ale pořád je to v mnoha ohledech nepřekonaná mašina. A kdo má rád Dell nechť si ho užívá :-)

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

V mnoha? A kterych? Vim jenom o jednom a to je akorat ten display...

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2004

to je ale pořád dost podstatné - hele vy máte dell tak ho máte radši to je logické - já mám ipaqa tak ho mám radši nicméně já sem si tohohle mazla pořizoval právě kvůli displayi - nechci tvrdit i když jsem to vlastně už tvrdil že dell je s----a - je to váš mazel a tohle muj mazel a proto si myslim že je král i když je dell rychlejší :-)

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Ja jenom, ze pisete v mnoha ohledech... Tak se ptam jakych, kdyz to porovname s X51v... Je tezke na otazku odpovedet? :sarcastic:

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Citace Původně odesláno od beecher
    ...Tak se ptam jakych, ..
    Ty jsi jak malej. Je hezčí, lepčí, hepčí . Chápeš?

Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední

Podobná témata

1. TodayAgenda - nástupce tAgendy?
    Od Zdenek Malinsky v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 10-04-2009, 09:53
  2. HP iPAQ hx401 - nástupce hx4700
    Od Zdenek Malinsky v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 01-04-2006, 19:35
  3. HX4700 končí. Objeí se nástupce s WM 5.0.
    Od FuCR v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 12-03-2006, 19:35
  4. hx4800 nastupce hx4700
    Od michal94_ce4you v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 21-01-2006, 19:42
  5. UNDERCROFT - český nástupce Legacy?
    Od mike.pr v sekci Hry pro Pocket PC
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 05-01-2006, 13:23