Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

PROSBA MDA COMPACT II

ZAKY_ce4you (53)|8.8.2006 12:30
Prosím o radu - při nahrávání nové verze Rom došlo k výpadku proudu a telefon samozřejmě nenaběhne - kde se dá nechat opravit - poslal jsem ho do gsm mobil a bylo mi sděleno že je nahrána neoficiákní verze SW a tudíž mi romku nepřehrajou - oprava pouze výměnou základ desky cca 6500kč.Samožřejmě záruku neuplatnuji.Díky za radu.
hajekm (308)|8.8.2006 12:56
ahoj,
A skoušels ho znovu přeflešovat v bootloader režimu? pokud nemá poškozenou flash paměť a jen nenabíhá, mohlo by se to podařit. Napiš, jestli jsi to zkoušel a jestli víš jak na to, já ti kdyžtak napíšu stručný návod.
Milan
ZAKY_ce4you (53)|8.8.2006 13:15
:)
hajekm (308)|8.8.2006 13:31
takže.
- Na PC musíš mít plná administrátorská práva (do win se automaticky vinstalovává "flešovací ovladač") a musíš tam mít ActiveSync min. verze 4.0.
- Dál si někam na disk připrav soubor s novou verzí FW od TMO Link
- uveď MDA do bootloader režimu tak, že stiskneš a budeš držet levý boční horní čudlik (kamera), pak do něj zespoda šťouchni jako SR a ten horní čudlík pořát drž, dokať se na displeji neobjeví duhové proužky. Pokud se ti toto nepodaří docílit, tak je to asi zničené víc, než je zdrávo.
- teď už stačí jen připojit k PC na usb kabel a spustit ten exe s updatem. Nevšímej si hlášení o tom, že to máš připojit na Active sync, pokračuj v instalaci dál a mělo by se to chytnout a přeflešovat.
- Taky by bylo dobré zjistit, jak jsi na tom s baterkou a případně ji dobít (pokud to jde v tvém MDA) aby to nezkolabovalo podruhé kvůli baterce.

dej vědět, jak jsi dopadl.

Milan
hajekm (308)|8.8.2006 13:33
Ha, prč jsi původní přízpěvek zeditoval jen na úsměv?:-O
ZAKY_ce4you (53)|8.8.2006 21:16
ČÁGOS - dík za rady ,ale bohužel tím neštastným výpadkem el.proudu mám tak akorát bezva tácek pod pivo.ACH JO.:oops:
hajekm (308)|8.8.2006 21:24
A vjakem je to stavu? Co to dělá po HR, SR, svítí indikace nabíjení?...
ZAKY_ce4you (53)|8.8.2006 21:45
HR I SR proběhne v pohodě, indikace nabíjení si ani neškrtne - po zapnutí naběhne uvodní logo a vypíšou se verze IPL 1.12 ,SPL1.12.0000 ,OS 2.6...
verzi radia ani nezobrazí- tot vše.Asi mám smolíka.
Zdenek Malinsky (9781)|8.8.2006 21:46
Pánové, nechci vám do toho nějak zasahovat nebo vás omezovat, ale nebylo by v tomto případě lepší a hlavně rychlejší se spolu domlouvat přes ICQ či jiný IM nebo se smluvit a někde se sejít? Výsledek pak můžete napsat sem do diskuze.