Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 9 z 9

Téma: PROSBA MDA COMPACT II

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2006

Prosím o radu - při nahrávání nové verze Rom došlo k výpadku proudu a telefon samozřejmě nenaběhne - kde se dá nechat opravit - poslal jsem ho do gsm mobil a bylo mi sděleno že je nahrána neoficiákní verze SW a tudíž mi romku nepřehrajou - oprava pouze výměnou základ desky cca 6500kč.Samožřejmě záruku neuplatnuji.Díky za radu.
    Odpovídat lze po přihlášení

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jul 2003

ahoj,
    A skoušels ho znovu přeflešovat v bootloader režimu? pokud nemá poškozenou flash paměť a jen nenabíhá, mohlo by se to podařit. Napiš, jestli jsi to zkoušel a jestli víš jak na to, já ti kdyžtak napíšu stručný návod.
    Milan

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2006

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jul 2003

takže.
    - Na PC musíš mít plná administrátorská práva (do win se automaticky vinstalovává "flešovací ovladač") a musíš tam mít ActiveSync min. verze 4.0.
    - Dál si někam na disk připrav soubor s novou verzí FW od TMO Link
    - uveď MDA do bootloader režimu tak, že stiskneš a budeš držet levý boční horní čudlik (kamera), pak do něj zespoda šťouchni jako SR a ten horní čudlík pořát drž, dokať se na displeji neobjeví duhové proužky. Pokud se ti toto nepodaří docílit, tak je to asi zničené víc, než je zdrávo.
    - teď už stačí jen připojit k PC na usb kabel a spustit ten exe s updatem. Nevšímej si hlášení o tom, že to máš připojit na Active sync, pokračuj v instalaci dál a mělo by se to chytnout a přeflešovat.
    - Taky by bylo dobré zjistit, jak jsi na tom s baterkou a případně ji dobít (pokud to jde v tvém MDA) aby to nezkolabovalo podruhé kvůli baterce.

dej vědět, jak jsi dopadl.

Milan

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jul 2003

Ha, prč jsi původní přízpěvek zeditoval jen na úsměv?:-O

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2006

ČÁGOS - dík za rady ,ale bohužel tím neštastným výpadkem el.proudu mám tak akorát bezva tácek pod pivo.ACH JO.ops:

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jul 2003

A vjakem je to stavu? Co to dělá po HR, SR, svítí indikace nabíjení?...

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2006

HR I SR proběhne v pohodě, indikace nabíjení si ani neškrtne - po zapnutí naběhne uvodní logo a vypíšou se verze IPL 1.12 ,SPL1.12.0000 ,OS 2.6...
    verzi radia ani nezobrazí- tot vše.Asi mám smolíka.

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Pánové, nechci vám do toho nějak zasahovat nebo vás omezovat, ale nebylo by v tomto případě lepší a hlavně rychlejší se spolu domlouvat přes ICQ či jiný IM nebo se smluvit a někde se sejít? Výsledek pak můžete napsat sem do diskuze.

Podobná témata

1. Prosba
    Od 2hdf v sekci Obecné problémy
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 23-01-2007, 20:32
  2. Prosba o EXT rom k MDA Vario
    Od foxmanko v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 23-08-2006, 19:22
  3. Prosba o radu
    Od morfeuski v sekci Programy pro Pocket PC