Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

ICQ for Pocket PC

Aifel_ce4you (105)|14.11.2003 12:02
Chtěl bych se zeptat, nainstaloval jsem si ICQ for Pocket PC na h5550. Připojím se k internetu, zaloguju se k login.icq.com vpořádku, ale nejsem schopen nikoho vyhledat. Napíše "database is down". Netuším co nastavit. Neporadí někdo ??
Díky..
PavelR. (2184)|14.11.2003 15:31
[QUOTE="Aifel"]Chtěl bych se zeptat, nainstaloval jsem si ICQ for Pocket PC na h5550. Připojím se k internetu, zaloguju se k login.icq.com vpořádku, ale nejsem schopen nikoho vyhledat. Napíše "database is down". Netuším co nastavit. Neporadí někdo ??
Díky..[/QUOTE]

... spis bych to videl na problem na strane ICQ serveru (popr. urcite databaze uzivatelu) nez u vas. Neco podobneho se mi obcas deje u stolniho ICQ a vzdy je to jen otazkou casu, kdy vse zacne fungovat jak ma.

PavelR.
Aifel_ce4you (105)|14.11.2003 15:50
Na stolním PC používám "MIRANDA IM" bez nejmenších problémů. Funguje naprosto perfektně. Ale ten prblém na PDA trvá už asi týden a ne a ne to uchodit. Měnil jsem i způsob připojení. BT-N6310-GPRS nebo CF modem. V obou případech stejné. Jiný software pro ICQ jsem nenašel...
PavelR. (2184)|14.11.2003 16:12
[QUOTE="Aifel"]Na stolním PC používám "MIRANDA IM" bez nejmenších problémů. Funguje naprosto perfektně. Ale ten prblém na PDA trvá už asi týden a ne a ne to uchodit. Měnil jsem i způsob připojení. BT-N6310-GPRS nebo CF modem. V obou případech stejné. Jiný software pro ICQ jsem nenašel...[/QUOTE]

... zvlastni; vzhledem k tomu, ze ICQ (verze 1.0b) bez problemu pouzivam na WM2003, tak problem nekompatibility bych taky vyloucil. Takto se Vam do chova od zacatku?

PavelR.
Aifel_ce4you (105)|14.11.2003 21:46
Instalace proběhla naprosto vpořádku a jak jsem již psal úvodní login proběhne také vpořádku. Ale pokud dám vyhledat jak podle čísla tak podle přezdívky tak nikoho nemohu najít, dokonce ani sebe. Pro upřesnění uvádím "ICQ for Pocket PC v 1.0 Beta Build 14". Není někde nějaké další nastavení pro vyhledávání ?? Už se chytám maličkostí..
Děkuji..
Aifel_ce4you (105)|14.11.2003 22:07
Už to mám. Hned při úvodním přihlášení jsem místo ICQ uvedl svoji přezdívku. Login sice proběhne vpořádku ale tím to končí... Teď už vše běhá jak má. Nic naplat, blbost je na mé straně.. :sarcastic:
V každém případě děkuji za váš čas..
PavelR. (2184)|14.11.2003 22:10
[QUOTE="Aifel"]Pro upřesnění uvádím "ICQ for Pocket PC v 1.0 Beta Build 14". Není někde nějaké další nastavení pro vyhledávání ?? Už se chytám maličkostí..
Děkuji..[/QUOTE]

... mam rovnez 1.0 beta, build 14 (nainstalovano na MDA2) a vyhledavani slape OK.

PavelR.