Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Problem s prijimanim souboru pres BT

Davex_ce4you (38)|8.8.2006 08:08
Uz delsi dobu se trapim s prenosem souboru pres BT do 8310-ky. Kdyz dam poslat soubor (nebo cokoliv jinyho) vzdy mi to skonci s hlaskou nelze se pripojit, zkouseno minimalne na 10 zarizenich :? Pritom pouzivam BT handsfree a to funguje uplne bez problemu. Zvazuju MR ale nechce se mi opet vse delat znovu. Neresil jste nekdo podobny problem? Diky
Bohumil Stejskal (414)|8.8.2006 10:16
a máte v START ------ NASTAVENí -------- PŘIPOJENÍ ------- PŘENOS odfajfklé příjem dat z jiných zařízení ? :? :yes:
Davex_ce4you (38)|8.8.2006 10:45
Mam i nemam porad ta sama hlaska. Po dlouhem zkouseni vypinani zapinani - parovani odparovani se mi podarilo poslat soubor z pocitace ale iPaq i nokia i SE porad hlasi spojeni neuspesne. Zkousel sem i ruzne typy souboru, dokonce sem povypinal vsechny residentni programy co kdyby nahodou. Nemam tuseni cim to muze byt :(
Bohumil Stejskal (414)|8.8.2006 10:54
mno pohodlné odesílání souborů dělám přes Smart Explorer a přijímání je jednoduché,zařízení se spárují a potom už to probíhá jak po másle... vyzkoušeno např. se Samsungem D600 E a funguje oběma směry :yes:
Davex_ce4you (38)|8.8.2006 15:26
Takze probehl MR :evil: a nove sparovani vyresilo problem s prijimanim souboru z telefonu zkouseno na 6230i, d500, p900 bohuzel stale nejsem schopen prijmout soubor ze sveho ipaqa prestoze z neho muzu posilat kamkoliv jinam :mad: Muzete prosim nekdo zkusit jestli ste schopen prijmout soubor z PocketPC? diky