Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Neco málo k web n walk.

kebu (4)|7.8.2006 22:14
Tak jsem si koupil Mda Vario v Anglii u T-mobile. Nejen, že i GPS mě stál
100 Liber a k tomu 300min, nebo 600sms, nebo kombi za 15 liber měsícně na 18 mesícu. Ale hlavně k tomu všemu za 7,5 liber neomezený internet, který ještě před měsícem stál 40liber.
Nepíši to sem pro to abych machroval, ale je to taková vize do budocna co by
mohlo přijít i k nám."možná"
Každopádně je to bordel. Při platech co v Aglii mají, tak lévné služby se mi zdá nespravedlnost.
Surgical (2364)|7.8.2006 22:32
No vsak na ne taky dojde, neboj :) Taky je nekdo odkoupi....
jarecek_ce4you (161)|8.8.2006 07:12
[QUOTE="kebu"]Ale hlavně k tomu všemu za 7,5 liber neomezený internet, který ještě před měsícem stál 40liber.[/QUOTE]

no, ono uz to u nas prislo. my mame u tmo v cesku web n walk za 118 kc s dph, cili nejaky 3 pounds. ale musis jet pres web n walk browser nebo pres operu mini (coz je vlastne web n walk). pres normalni operu 8.5 for ppc se ti data pocitaji. takze je to takovej ne/omezenej internet. nevim, jak to mate vy.
beecher (9270)|8.8.2006 13:13
Nj, ale zatim co tam stal nonstop 40 liber, my jsme tady meli nonstopy za +- 20 poundu... ;)
eidr82 (18)|29.11.2006 11:43
jen ta opera mini ma maly hacek... nelze pres ni stahovat, takze se ani nepodivate, kdy vam jede autobus...pokud je to v pdf...apod... takze spis takove cteni..na netu.. nic vic.. a to nemluve o tom, ze ne kazdy to rozchodi, dle info operatora... napr.v n80 to pry nejde.. a ejhle.. chvili si hraju a najednou to jde i v n80..tak co operatorovi verit..ze? .. tot je postreh.. hezky den.


-------------------
mdac II