Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Aktivace WisBar skinů?

Ignis (13)|14.11.2003 08:11
Aktivování nových WisBar skinů, to se dělá jak?Ať sem zkoušel, jak sem zkoušel - pořád mi to nešlo... :(
Pavel Koza (4761)|14.11.2003 08:39
No napred rozpakovat obsah stazeneho ZIPu do nejakeho adresare na zarizeni, a potom primo ve WisBaru nekde v Options zmenit cesty k jednotlivym obrazkum. Musite tusim vyskrtnout "Use Default".
Ignis (13)|14.11.2003 14:34
Ok, tak já to zkusim... :0)
Ignis (13)|14.11.2003 15:27
No tak, rozpakovat těch pět obrázku a přetáhnout je třeba do adresáře "Windows" ve svém PPC bych eště uměl...:disgusted:, ale teď nastává velký problém - kde najdu nějakej Options a tam pak ten WisBar, kde bych měl změnit cestu toho WisBaru, kterej sem si stáhl...?:(

Předem díky za vaší odpověď...:)
Milan Švec (938)|23.1.2004 22:38
Ve Wisbar Advance v.1.2.2.1 (WA) v Menu/Settings je dole čtvrtá záložka Theme. Po výběru volby "Use a Theme File" v prvním řádku lze ve druhém kliknout na "...". Pak si najdu adresář se skiny. Implicitní složky se skiny jsou v adresáři "Program Files\Wisbar Advance\skins". Mě se tam líbí "xpsilver", i když i jiné dodané nebo na webu další skiny jsou taky zajímavé. Při výběru zvoleného adresáře se skinem se v dolní polovině obrazovky objeví jeho název: xpsilver.skin a po kliknutí na něj se všechno přenese do horního řádku. Pak už jen "OK" a "Import". WA hlásí "Theme Imported Successfully". "Apply" a "OK". A je to.

Ignis (13)|30.1.2004 10:47
No jo, už mi to fakčí :D Fakt díky za vaše příspěvky...