Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

iPAQ 2210

Jerry Salcer (197)|13.11.2003 18:58
Po cvičném hard resetu, mám nějaký zmatek. Třeba v Programech mám ikony jak české tak anglické. Ve Windowsech ve Start menu jsem sice ty anglické odmáznul, ale nemohu najít inkonu Obrázky, mám pouze Pictures. Ne že by to tolik vadilo, ale zajímalo by mne jak tyhle věci fungujou, kde lovit ikony a kam si je ipaq ukládá. Existuje vůbec nějaký podrobnější manuál, kde bych se dočetl jak zacházet s program podrobněji ?Nemyslím se vrtat v registrech nebo programovat, ale vědět co lze smáznout, kam šáhnout a nezbořit mýho kamaráda.:sarcastic: :))
Pavel Koza (4761)|13.11.2003 19:12
Po hard resetu tam mate nejakou lokalizaci? To slysim prvne... Skutecne byl proveden HW reset?
Jerry Salcer (197)|13.11.2003 19:24
[QUOTE="Pavel Koza"]Po hard resetu tam mate nejakou lokalizaci? To slysim prvne... Skutecne byl proveden HW reset?[/QUOTE]
Provedl jsem stisknutí Kalendář, Task a zároveň reset. Po úvodních nastaveních času jsem provedl Restore z CF karty, takže system byl jako před HW resetem. Po synchronizaci s desktopem, začly tyto různé rozdílnosti.
Mám ipaqa 14 dní, takže se není čemu divit.:O
Pavel Koza (4761)|13.11.2003 19:28
Jo tak:) Pokud jste provedl obnoveni dat, tak to je samozrejme jina. Krome dat se obnovi i programy. Otazkou je proc spatne...

Jakym programem jste zalohoval? iPAQ Backup ci pres ActiveSync?
Jerry Salcer (197)|13.11.2003 19:35
[QUOTE="Pavel Koza"]Jo tak:) Pokud jste provedl obnoveni dat, tak to je samozrejme jina. Krome dat se obnovi i programy. Otazkou je proc spatne...

Jakym programem jste zalohoval? iPAQ Backup ci pres ActiveSync?[/QUOTE]

iPAQ Backup, to bylo v pohodě a potom pro kontrolu a poté jsem spustil Activesync. Pohádaly se mi kategorie v MS outlooku, konkrétně Personal a Osobní, Business a Obchodní. Čili některé adresy byly dvojitě. Odstranil jsem tedy zdvojené kategorie a mám jen personal a business.Potom jsem si všimnul těch ikon. Jinak data v pohodě. Prostě ještě nevím co se vždy přesně děje.:(
JiriE (117)|14.11.2003 08:16
Mám podobné zkušenosti s počeštěním. "Personal x osobní", "bussines x obchodní", a u mě ještě "Internet setting x připojení do internetu". Jsou to stejné položky a nejsou. Některé nastavení vezme "připojení do internetu", některé "internet setting", některé chce právě to druhé, které tam nejde nastavit. Takže já počešťuji asi takto. Instaluji češtinu, neresetuji tak jak mně napovídá obrazovka, jdu nejdřív do nastavení češtiny, odškrtnu lokalizování systému a aplikací, a potom teprve resetuji. Tím se mně do systému nedostanou ony "zdvojené" počeštěné položky a od té doby nemám problém.
PeZ_ce4you (130)|18.11.2003 21:46
Připojuji další problém s H2210. Sice předpokládám, že se bijí nějaké aplikace, ale přece... Někdy (když píšu někdy myslím skutečně někdy - nelze vysledovat) se mi stane, že se iPAQ po správné době sám vypne - ovšem ne zcela standardně - chová se jako, že vypnul pouze display (bluetooth na mě mrká), a iPAQ již nejde žádným tlačítkem zapnout. Pomůže jen soft reset.
Máte někdo podobné zkušenosti - nebo jste již tento problém vyřešili? Díky.
GROOVEMAN_ce4you (95)|21.11.2003 01:31
taky mam tyhle zkusenosti...:mad:
nekdy se mi pri synchronizaci nactou znova vsechny kontakty a zaradi se do kategorie 'obchodni' ..
a jelikoz tuhle kat. jsem zrusil, nechapu co tam dela! a s tim se mi kontakty uz zdvojnasobily.
Sajbrt (113)|20.2.2004 16:16
S tema ikonama je to asi jinak - pokud se linky neboli ikony v menu presouvaji, do jinych slozek nebo pocestuji, pak zalohuji - ulozi se jejich nova pozice nebo nazev. Po HW resetu se obnovi anglicke ikony v puvodni pozici a po restore se pridaji ceske.

Po HW resetu je treba spustit program backup/restore, pred vlastni obnovou se prepnou do exploreru, smazat vsechno v adresari \windows\start menu a pak teprve pustit obnoveni souboru. Pak by tam mely byt jen zalohovane ikony/linky.
Jura