Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Nefunkční zvuk

KAR_ce4you (8)|7.8.2006 13:29
Na mym ipaqu rx3715 přestal fungovat reproduktor :( Zkoušel sem už uplně včecko ani HR prostě nic. Sluchátka po připojení naštěstí hrajou.
Nevite nekdo jestli by s tym šlo něco dělat nebo se s tím mám smířit protože pda mám z druhé ruky a bez záruky :( ??
Zdenek Malinsky (9781)|7.8.2006 14:23
Prohlédni konektor v PDA, zda tam něco nezpůsobuje stav, jako když je v PDA konektor sluchátek, čímž se repro odpojí. Může tam být nějaká nečistota, úlomek čehosi....

I Když repráček není žádná extra kvalita, na alarmy a připomínky a možná i navigaci je to celkem dost podstatné, zda to funguje, ne?
Saman_ce4you (1451)|7.8.2006 15:58
Neni to tak casty, ale stane se ze ten repracek odejde .. Uz bys byl ctvrtej pripad s iPaqem co vim.. Blby je, ze servis to nechce jako nahradni dil prodat..
KAR_ce4you (8)|7.8.2006 17:30
[QUOTE="Zdenek Malinsky"]I Když repráček není žádná extra kvalita, na alarmy a připomínky a možná i navigaci je to celkem dost podstatné, zda to funguje, ne?[/QUOTE]

No pravě přišel sem na to tak že mě PDA už podruhy rano nevzbudilo a ja zaspal :)

[QUOTE="Saman"]Neni to tak casty, ale stane se ze ten repracek odejde .. Uz bys byl ctvrtej pripad s iPaqem co vim.. Blby je, ze servis to nechce jako nahradni dil prodat..[/QUOTE]

Tak to je teda hodne blby :( Viš určitě že odešel jenom repráček ale ne třeba i nejaka elektronika k němu ? Pokud jenom repráček tak by snad neměl byt problém sehnat nejakej podobnej z jinyho zařizení a přidělat ho tam né ?
muxx (11)|19.8.2006 22:20
hlasim se jako dalsi komu odesel repracek :/