Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 8 z 8

Téma: Dell x51v: Pristup na internet pres kolebku

Nováček
    Registrace
    Jun 2007

Zdravim,

zajimalo by me, zda je mozne nastavit ActiveSync/PDA tak, aby melo PDA pristup na internet pres PCt, kdyz se vlozi do kolebky. Normalne pouzivam WiFi, ale ne vsude ho mam. Situace vypada takhle:
    - PC s pristupem na internet (verejna IP)
    - k PC je pripojena kolebka a nainstalovan ActiveSync 4.2
    - PDA je Dell Axim x51v, WM5 ROM A12, anglicka verze

Rad bych, aby po vlozeni melo PDA pristup na internet => rano pred odchodem bych proste PDA strcil do kolebky, stahly by se novinky pres RSS, vytah bych ho a sel mohl si pohodlne vsechno precist v autobusu...

Diky za kazdou radu.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    May 2006

Zkontroluj, zda je ActiveSync nakonfigurovan k pripojeni na The Internet a dale, zda nemas pristup blokovan firewallem. Na internet jinak pres kolebku pristupujes defaultne, pokud PC internet konektivitu ma....

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2006

Citace Původně odesláno od mmerlin
    - PC s pristupem na internet (verejna IP)
    - k PC je pripojena kolebka a nainstalovan ActiveSync 4.2
    - PDA je Dell Axim x51v, WM5 ROM A12, anglicka verze
    Mám stejné vybavení, a normálně to funguje. V ActiveSync mám v nastavení připojení" "Připojení tohoto počítače: Automaticky".

Nováček
    Registrace
    Jun 2007

ActiveSync jsem zkousel nastavit jak na Automaticky tak na Internet, ale porad nic. Firewall jsem mel nastaveny na Automatic (Norton Personal Firewall), ale zkusil jsem to i na Permit All. Stale nic. Mozna mam neco spatne v PDA? Co se nastavuje v PDA? Jak jsem psal, WiFi funguje OK...

Jo a co to pise v Internet Exploreru kdyz chci na web: The page you are looking for cannot be found due to unknown error 0x80072f78

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2006

Zkus ten firewall shodit úplně... Já mám AVG s firewallem, ActiveSync povolený na veškerou komunikaci a stejně to nechodí, pokud firewall úplně nevypnu ( .

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

Asi to bude znít bláznivě, nicméně jsem slyšel, že to někomu pomohlo, tak když nic nezabere, skus si nainstalovat verzi 4.1

Nováček
    Registrace
    Jun 2007

Asi zkusim tu 4.1ku protoze shazovat firewall je silenost. I kdyby to fungovalo, tak takhle to 100% provozovat nechci... Dam vedet, jak jsem uspel se 4.1kou..

Edit: tak jsem to jen tak pro zajimavost s tim firewallem zkusil a jak jsem ocekaval - stale nic. Tak jeste tu 4.1ku

Nováček
    Registrace
    Jun 2007

Ha ha!! Tak jsem to vyresil ;-)

Start => Settings => Connections => USB to PC. Defaultne je zaskrtnute "Enable advanced network functionality". Stacilo vyskrtnout, PDA se najednou znovu naslo v ActiveSyncu a ejhle - uz mi funguje internet ;-)

Takze diky vsecm za rady, treba tohle reseni taky nekomu pomuze..

Podobná témata

1. WM2003 a pristup na internet pres BlueTooth
    Od ok2zar v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 18-07-2009, 16:16
  2. Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 24-01-2009, 18:48
  3. Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 05-01-2005, 10:39
  4. Pripojeni PPC na Internet pres kolebku
    Od Robson_ce4you v sekci + Komunikace & Synchronizace