Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Opakované upozornění na události

MrViki (88)|13.11.2003 15:54
Zdravíčko,
nevíte někdo, jak se dá nastavit, aby se zvuk upozornění na nějakou událost z kalendáře opakoval, tak jako to dělá třeba budík? Většinou ho neslyším hned napoprvé a znovu už se zvuk nepřehraje. Mám Ipaq 1915. Možná existuje nějaká utilitka??
Pavel Koza (4761)|13.11.2003 16:15
Oprava teto "vlastnosti" je jen jedna z veci, ktere umi Spb Pocket Plus. Mozna je i free alternativa, ale nevim o ni.
zsadek (156)|14.11.2003 09:41
Free alternativu jsem dlouho hledal, ale taky se mi to nepodařilo. Celkem super to umí Program Bar http://www.omegaone.com/PocketPC/BatteryPack.html který je součástí Batery packu od Omega one a 450 Kč není tak hrozné.
Zdar Z.

TomK_ce4you (41)|14.11.2003 13:32
[QUOTE="Pavel Koza"]Oprava teto "vlastnosti" je jen jedna z veci, ktere umi Spb Pocket Plus. Mozna je i free alternativa, ale nevim o ni.[/QUOTE]
Dobrý den, tak nevím, zda je to neuspokojivým stavem mých horních končetin (již od malička jsem býval šikovnější než ostatní děti), ale toto je jediná funkce tohoto výborného programu, která mi ve WM2003 nefunguje (Asus MyPal A620BT), ale kterou velmi postrádám. Ve chvíli, kdy má začít znít alarm se rozbliká ledka, vypíše se oznámení na display, ale zvuk nikde. Když se poté podívám na nastavení hlasitosti, je toto stažené na minimum. Verze je 1.3. Známý si upgradnul svůj iPAQ 3870 na WM2003 a má stejnou zkušenost.
David_ce4you (199)|27.2.2004 09:24
[QUOTE="TomK"]... která mi ve WM2003 nefunguje (Asus MyPal A620BT), ale kterou velmi postrádám. Ve chvíli, kdy má začít znít alarm se rozbliká ledka, vypíše se oznámení na display, ale zvuk nikde. Když se poté podívám na nastavení hlasitosti, je toto stažené na minimum. Verze je 1.3. Známý si upgradnul svůj iPAQ 3870 na WM2003 a má stejnou zkušenost.[/QUOTE]

Mám ten samý problém na iPAQ 3970 s WM2003 s tím rozdílem, že se vypíná Připomenutí a budík. Našel jsem zajímavou závislost mezi Plus a LEngem. Pokud je v LEngu zapnut překlad prostředí a v Plus Repeating Alarms, chová se to výše uvedeným způsobem. Stačí jednu možnost vypnout a je vše v pořádku.
Jan Svoboda (91)|1.2.2005 19:12
Ja pouzivam apReminderplus-ten to resi a je zadara na pocketpcfreewares.com.Mam pocit ze se blbe snasi s POCKETZENPHONE.Jeste jsem nemel cas se v tom povrtat.Mozna,ze se toho nekdo zdatnejsi ujme:)