Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

ACER stíznost

dusan:up (4)|6.8.2006 18:53
Zdravim nespokojnych zakaznikov firmy ACER.

K zaciatku by som moc rad pochvalit celu stranku ce4you.cz . Ma skutocne velky prinos.

Ale k veci. :-)
Letom som prelistoval niekolko diskuzii ohladne ACER, a vsade vidim samu nespokojnost, staznost atd atd. Tieto negativne skusenosti s firmou ACER som si uz davnejsie vsimol aj na inych strankach.
Ja osobne takisto patrim medzi nespokojnych zakaznikov.

Vsimol som si, ze tu bola uz niaka snaha hromadnej staznosti na ACER ohladne odpojovania bluetooth na zariadeniach PDA. Ja tiez vlastnim toto nepodarene zariadenie a problem mam s nim uplne rovnaky.
Neviem ci niakych 20 podpisov pohne s takto velko firmou, ktora ma neskutocne obraty. Samozrejme ma aj velky pocet predanych kusov, s ktorymi su urcite ich majitelia nespokojni. A toho musime vyuzit a bojovat!

Sila internetu ma pre nas svoje vyhody. Verim ze na tejto stranke by sa naslo takisto velke mnozstvo ludi pustit sa do skutocne velkej akcie proti firme ACER a jeho nepodarenemu servisnemu stredku a este nepodarenejsim vyrobkom.

Samozrejme pokusit sa zapojit do tohto projektu aj Slovensku Republiku. Porozosielat po internete informacie o pripadnej prebiehajucej vsbure proti ACERu.
Ak servisne stredisko v Brne sluzi aj pre ine staty okrem SR a CR, tak do tohto zapojit aj dalsie staty.
Dalej zapojit aj roznych pravnikov. Verim ze aj niaky pravnik vlastni nepodareny produkt ACERu a je s jeho pristupom k zakaznikom nespokojny.
Skusit do toho zapojit aj COI alebo inu organizaciu na ochranu spotrebitela.

Toto su len moje napady a myslienky, ktore mi lezali v hlave a musel som ich niekde vypustit.

Uvitam akekolvek rady napady, podnety na zrealizovanie tejto akcie...
SelinaK (77)|7.8.2006 11:11
Jen jestli na to ještě někdo má náladu... Já osobně chci svoji n50 co nejrychleji vyreklamovat a zbavit se jí, a už nikdy s Acerem nechci mít nic společnýho.
Ačkoli jestli se mi i teď vrátí že "závada se neprojevila", tak už do toho nějaké soudní znalce a právníky asi tahat začnu :)
Johny_G (384)|7.8.2006 12:35
A proč bychom to dělali? Acer je zkrátka low-end a za své ceny nabízí opravdu hodně. To, že to není vždycky zrovna to pravé, je bohužel nutná daň. Ale pokud dostanu výkonné PDA za malý peníz a ještě k tomu dostanu celkem luxusní záruční servis, tak se budu těžko účastnit nějaké vzpoury :-).
Barbados (189)|7.8.2006 13:28
Tak se mi zda ,ze jsi nejak mimo misu , kdyz si neco koupim za 8000 nebo 12000 tak snad pokazde chci aby to fungovalo . Predpokladam ze ten levnejsi bude nejak orezany (pameti,pomalejsi cpu..apod) ,ale to co v nem je bude fungovat na sto procent , a jestli ne tak od toho je servis, aby to do toho stoprocentniho stavu dal . Takze nevidim duvod proc by se majitele aceru nemohli bourit kdyz maji nefunkcni BT a servis neni schopen ho opravit.
dusan:up (4)|7.8.2006 15:07
[QUOTE="Ellie"]Jen jestli na to ještě někdo má náladu... Já osobně chci svoji n50 co nejrychleji vyreklamovat a zbavit se jí, a už nikdy s Acerem nechci mít nic společnýho.
Ačkoli jestli se mi i teď vrátí že "závada se neprojevila", tak už do toho nějaké soudní znalce a právníky asi tahat začnu :)[/QUOTE]

Ahoj, dik za prispveok.

Ano, moj nazor je, ze toto je prave ten nespravny postoj k celej veci. Ked sa vsetcia nespokojni zakaznici budu k tomu takto stavat, ACER si bude vystrkovat rozky cim viacej a bohuzial ludia k veci neznalym mu naletia. Takymto sposobom moze prist do nasej krajiny dalsia firma napr. PAKACER (ospravedlnujem sa ak taka firma uz existuje) a bude sa chovat rovnako a mi mu opat naletime.
Pokial si nebudeme stat za svojimi pravami, tak sa potom nemozeme cudovat ze si pripadame v tejto krajine ako v kocurkove.

P.S: Takisto sa chcem svojho zariadenia ACER n50 zbavit, hlavne pokial je este v zaruke. A priste o ACERu ani pomyslenia. :D

Dusan
dusan:up (4)|7.8.2006 15:13
[QUOTE="Johny_G"]A proč bychom to dělali? Acer je zkrátka low-end a za své ceny nabízí opravdu hodně. To, že to není vždycky zrovna to pravé, je bohužel nutná daň. Ale pokud dostanu výkonné PDA za malý peníz a ještě k tomu dostanu celkem luxusní záruční servis, tak se budu těžko účastnit nějaké vzpoury :-).[/QUOTE]

Ahoj,

Neviem, ale predpokladam ze asi nie si ziadnym majitelom ACER. Resp. patris medzi tych, ktory kupodivu nemaju s nim ziadne problemy.
A skutocne nehnevaj sa na mna, ked avizuju ze v PDA Acer n50 je bluetooth, rad by som toho bluetooth aj vyuzil a nie sa tym chvalil ze PDA to bluetooth ma.

"Jo inaksie nechces kupit 3j pasmove repraky? Su lacnejsie asi o 1500,- oproti konkurencii ale nehraju basove repraky. Su uplne nove zo zarukou 24mesiacov, ale bohuzial ti ich nevyraklamuju pretoze neviedia ako a hlavne nevedia preco by to robili."
Ale tu mas zase tu vyhodu ze o nefunkcnosti tych basov uz vies dopredu. Kdezto u Aceru vie clovek kulove co kupuje!

To len pre ilustraciu aby si danu vec skutocne pochopil, samozrejme bez urazky. Ja pisem len svoj nazor. :$:

Dusan
Karm (365)|7.8.2006 16:37
[QUOTE="Johny_G"]A proč bychom to dělali? Acer je zkrátka low-end a za své ceny nabízí opravdu hodně. To, že to není vždycky zrovna to pravé, je bohužel nutná daň. Ale pokud dostanu výkonné PDA za malý peníz a ještě k tomu dostanu celkem luxusní záruční servis, tak se budu těžko účastnit nějaké vzpoury :-).[/QUOTE]
To máš pravdu že nabízí hodně muziky za málo peněz,ale člověk by čekal že ta "muzika" bude aspoň v pořádku.Je to jako by ti někdo namontoval airbagy do auta,které se při nehodě nenafouknou.Chápu že zařízení v týhle cenový kategorii může mít trošku horší zpracování po stránce plastů atd,bude k němu méně softwaru od výrobce,ale čekal bych že po hardwarové stránce bude všecko pracovat tak jak má.Jinak o servisu je tady samostatná diskuze a ten je teda fakt luxusní :D :D :D
dusan:up (4)|7.8.2006 17:02
Dekuji za skvely priklad! :yes:
agent8754 (19)|7.8.2006 17:34
ja jsem maitlem noveho aceru n50 tery jsem druhy den ihned odesilal zpet do servisu kuli nefunkcnosti displeje ale mimo to jsem majitlem jinych zarizeni od teto firmy napr monitor prehravac mp3 a s temito vyrobky jsem velmi spokojen takze bych rekl ze n50 je cerna ovce teto firmy
freeman_ce4you (428)|7.8.2006 19:32
Prosim pokračujte tu https://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=14920
nech tu zbytočne niesu dve podobné témy

MODERÁTOR