Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 2 z 2

Téma: h1945 - prasklý display

Nováček
    Registrace
    Oct 2003

pred nedavnem se mi nestastnou nahodou podarilo rozbit dislplay u h1945, kterou mi kamaradka privezla z usa. u hp mi oznamili, ze vymena by stala priblizne $300, coz je vic, nez byly porizovaci naklady v americe.
    na
    http://www.services.foxconn.com jsem nasel display za $98 (coz se mi zda podezrele malo), ale nevim, jestli je mozne zvladnout jeho vymenu doma.
    poradite nekdo, co delat?
    jeste pro upresneni, zkusil jsem ipaq posleze synchronizovat, vse probehlo bez problemu, takze predpokladam, ze krome zniceneho displaye je snad v poradku. diky
    Odpovídat lze po přihlášení

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

No - jelikoz zarucni oprava uz nepripada v uvahu, tak muzete experimentovat. Rozdelejte iPAQ (zni to jednoduse, ale uzijete si a zjistete, jak je to vubec vevnitr udelane, jak je displej propojeny a pod. Potom budete mit dost informaci na to, abyste tem ve Foxconnu mohl presne popsat, co chcete, a jestli to maji.

Nejaka generalni rada neexistuje, kazde zarizeni je trochu jine, ale jit by to mohlo.
    Odpovídat lze po přihlášení

Podobná témata

1. HTC HD II prasklý display
    Od jack32 v sekci HD2
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 10-06-2011, 13:51
  2. PRASKLÝ DISPLAY n35
    Od asso5 v sekci Acer
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 19-01-2006, 10:07
  3. Loox 410 - prasklý display
    Od ArnieX v sekci Fujitsu Siemens Computers