Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Dell údajně pozastavil výrobu kapesních počítačů

Erikt68i (266)|5.8.2006 09:57
Ze včerejších novin:
Výroba kapesních počítačů již není tak výnosná jako dříve, řada zákazníků totiž přechází k zařízení, které jsou označovány jako "chytré telefony". Podle deníku DigiTimes je právě toto důvodem, proč Dell ukončil produkci PDA.
Celý článek viz. novinky.cz
atomion (1159)|5.8.2006 11:49
Není výnosný?? Vždyť ať se podívají kolik lidí má DA x50(v) nebo x51(v). Podle mě se jim neosvědčili řady x3 a x5 ale kvůli tomu přeci nemusí Dell Axim "házet flintu do žita"!! :sarcastic:
beecher (9270)|5.8.2006 11:49
Je opravdu zajimave, ze kdyz se objevi clanek, ze nekdo zastavuje vyrobu PDA, tak je to vzdycky Dell. Proc to neni treba Acer nebo Asus nebo HP,(pripadne HTC? ;) ), kdyz Dell se ted "topi v penezich" za X51v, ktera se prodava jak strelena? Navic, ted vyda update ROMky s AKU 2.3 a bude koncit Tohle jsme uz slyseli vsechno 3x za posledni dva roky a zatim nic se nestalo... :sarcastic:

Jinak ten clanek na novinkach je opravdu zabavny...
1. Jak muze byt X51v vybehovy model?
2. Spolecnost Winstron zadne soucastky Dellu nedodava. Byval vyrobcem X5, ale ted je vsechno v rezii HTC...

No nic, jdu si hrat se svym nejvykonnejsim PDAckem... :D
valdo_ce4you (182)|6.8.2006 00:47
[QUOTE="beecher"] ... navic, ted vyda update ROMky s AKU 2.3.
No nic, jdu si hrat se svym nejvykonnejsim PDAckem... :D[/QUOTE]

kedy vyda update ROMky s AKU 2.3?
beecher (9270)|6.8.2006 03:39
Ups, to melo byt vydal... ;) Neboli A12...
Nebo to je AKU 2.2? Cert aby se v tom vyznal... :)
Zdenek Malinsky (9781)|6.8.2006 11:28
:D
ad AKU
Pavel Koza mě před časem ukazoval na jednom komunikátoru, jaké novinky oproti klasickému WM 5.0 má AKU 2. Zajímavé bylo to, že všechny 3 fičůry, co mě předváděl, uměl můj přeflešovaný Axim 50v už v základu. Že by na nás byl Dell tak hodný? ;) :)
Erikt68i (266)|6.8.2006 11:35
Taky doufám, že je to jen novinářská kachna ale zrovna minulý týden jsem vedl řeč s několika prodejci výp. techniky(nákup většího množství HW) a ti si mezi řečí postěžovali na dost velký pokles prodejů PDAček v letošním roce obecně. Proto jsem to sem dal a tak trochu očekávám, že někteří přispěvatelé - prodejci se třeba též vyjádří co je na tom pravdy.:oops:
beecher (9270)|6.8.2006 11:56
[QUOTE="Zdenek Malinsky"]...uměl můj přeflešovaný Axim 50v už v základu...[/QUOTE]Sorry, Zdeno, ale placas nesmysly...
Marne ve svem Dellu napr. hledam polozku "When item arrives" v nastaveni Schedule ActiveSyncu na PDA. A tuhle polozku az do ROMky A12, coz je vpodstate z hlediska nastavovani cely Push E-mail :D, nemely ani X51v...

To Erikt68i: Vis, kdyby se meli firmy ridit tim, ze klesa prodej PDAcek, tak by to uz davno zabalili uplne vsichni... ;)
Zdenek Malinsky (9781)|6.8.2006 12:34
Psal jsem "co mě Pavel předváděl", ne úplně všechny. ;)
Že tam nemám položky, o kterých píšeš, jsem si za 3/4 roku všiml.
valdo_ce4you (182)|5.9.2006 19:42
[QUOTE="beecher"]Je opravdu zajimave, ze kdyz se objevi clanek, ze nekdo zastavuje vyrobu PDA, tak je to vzdycky Dell. Proc to neni treba Acer nebo Asus nebo HP,(pripadne HTC? ;) ... :sarcastic:[/QUOTE]

taka drobnost, aj HP prej chce skoncit


:D
ko@l@ (135)|6.9.2006 11:09
ale nevypada to tak

http://www.palmserver.cz/clanek.php3?show=4244
beecher (9270)|6.9.2006 11:21
Ale vzdyt nikdo nekonci...

Povazuji tuto diskuzi za nadale bezpredmetnou, proto ji zaviram...