Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 3 z 17 PrvníPrvní 1234513 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 31 až 45 z 244

Téma: Velká recenze zařízení T-Mobile MDA II

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Mno a to to nemohl T-mobile oficiálně oznámit dříve?
    Asi si chtěli být také jistí. Už sem si řikal, že by s tím mohl dřív přijít Eurotel to by teprve byla ostuda
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Dec 2003

Citace Původně odesláno od yasmeene2
    Mno a to to nemohl T-mobile oficiálně oznámit dříve?
    Asi si chtěli být také jistí. Už sem si řikal, že by s tím mohl dřív přijít Eurotel to by teprve byla ostuda
    ja si myslim ze ET pride s MDA2 z lednu..takze rozdil mezi Paegasem a ET bude maximalne v tydnech a ne v mesicich ..BOHUZEL:?

Nováček
    Registrace
    Dec 2003

Dobry den,
    mozna se koukam na spatne stranky, ale na adrese: http://t-mobile.cz/cms/tel_parametry.asp?w=1&tid=201 jsem pred tydnem videl cenu zarizeni MDA2 a ted tam neni.

Ma nekdo povedomi o tom proc byla cena stazena?
    Pokud je duvodem zmena ceny, tak zda bude nahoru nebo dolu.
    Nebo je to jen chyba systemu(asi ne)?

BTW: Uz jsem poslal par dotazu na Eurotel zda budou MDA2 prodavat a kdy.
    Zatim neodpovedeli.

Ondra42

Nováček
    Registrace
    Nov 2003

Cena opravdu zmizela.

Na www.mobilmania.cz psali, ze prodej bude v lednu za 20900, tzn. o 1 tisic nizsi nez byla uvedena cena na t-mobile.cz.

Jirka

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

Citace Původně odesláno od Ondra42
    Ma nekdo povedomi o tom proc byla cena stazena?
    Pokud je duvodem zmena ceny, tak zda bude nahoru nebo dolu.
    Nebo je to jen chyba systemu(asi ne)?

BTW: Uz jsem poslal par dotazu na Eurotel zda budou MDA2 prodavat a kdy.
    Zatim neodpovedeli.
    Tezko rict. Z urciteho uhlu pohledu je mozne brat uverejneni ceny vurobku, ktery jeste neprodavam, za konkurencni nevyhodu, obzvlaste ve chvili, kdy vsich "vi", ze Eurotel XDA II chysta take, ale blizsi informace o tom chybi (kdy a za kolik). A jak sam pisete, ET moc sdilny neni...

A podle mych NEOFICIALNICH informaci je velice nepravdepodobne, ze by ET uvedl XDA II do prodeje hned v lednu... Ale kdo vi

Nováček
    Registrace
    Jun 2003

Eurotel překvapil !!!

http://www.mobilmania.cz/Bleskovky/AR.asp?ARI=106158

Pro T-mobile další rána.

Nováček
    Registrace
    Nov 2003

Tak tomu říkám dobrá zpráva. Ani netušíte jak T-mobilu tu ostudu přeji.

Budete tady na ce4you.cz recenzovat i XDA II, případně dělat srovnání HW + SW obou přístrojů? To by bylo hodně zajímavé udělat to ještě do konce roku....

No a teď z jiného soudku. Požádal jsem jednoho kamaráda co má poměrně velkou firmu a má velice dobrou smlouvu s T-mobile na několik desítek telefonů, aby se pokusil pokoutně mi sehnat MDA II před oficielním uvedením na trh. A teď to příjde.... Key Account Manager T-mobile, se kterým se prý velice dobře zná mu řekl, že by mu ho rád sehnal, ale že mají ve firmě jen pár kusů a že je to tedy vyloučené. Dále vyjádřil přesvědčení, že T-mobile nezahájí prodej před polovinou ledna, protože nyní nemají ani jeden přístroj určený k prodeji a nikdo neví kdy nějaké operátor od výrobce dostane.

Tahle informace je samozřejmě neoficiální a nepotvrzená, ale připadala mi natolik zajímavá, že jsem neodolal a dal ji sem.

Ač mne T-mobile s těmi neustálými odkaldy neskutečně štve, nebudu se mu snažit pomstít tím, že se koupím za každou cenu XDA II od ET. To bych byl sám proti sobě. Koupím si to zařízení, které bude mít nejlepší poměr ceny, vybavenosti, designu a data skutečného zahájení prodeje. Byl bych ale rád, kdyby na celé čáře zvítězil Eurotelecí XDA II. Hádejte proč....

Nováček
    Registrace
    Dec 2003

Zdravim,

Rad bych se pripojil na net z pocitace skrz Bluetooth do MDA II a z nej skrz GPRS do site. Pujde to?
    1) Je moznost sdilet internetove pripojeni v MDA?
    2) Jaky ma MDA Bluetooth profily? Ma LAN-profile?

Diky za reakce.
    Tomas M.

Nováček
    Registrace
    Jun 2003

Zde je odkaz na stránku Eurotelu s Eurotel DataPhone II.

Prodejní cena : 22995.00 Kč (s DPH)
    Zvýhodněná cena :15995.00 Kč (s DPH) *

* Zvýhodněná cena mobilního telefonu platí pouze při podání Žádosti o poskytování telekomunikačních služeb a současném zaplacení aktivačního poplatku.

Nováček
    Registrace
    Dec 2003

Citace Původně odesláno od sinix
    Rad bych se pripojil na net z pocitace skrz Bluetooth do MDA II a z nej skrz GPRS do site. Pujde to?
    1) Je moznost sdilet internetove pripojeni v MDA?
    2) Jaky ma MDA Bluetooth profily? Ma LAN-profile?
    Odpovim si sam.
    MDA II sdili pripojeni aplikaci WModem a Bluetooth profil je DUN Server.
    LAN profil bohuzel nema. :-(
    WM2003 Bluetooth ma pouze:
    -Generic Access
    -Serial Port
    -Generic Object Exchange
    -Dial-up Networking (DUN) client
    -DUN Server
    -Object Push
    -Headset

Registrace
    Aug 2000

Citace Původně odesláno od Jirpos
    Eurotel překvapil !!!
    Eurotel neprekvapil... Nejsem schopen to sice overit (na ET lince jsem cekal 20 minut, porad byl ve fronte, a na prodejnach telefon nikdo nebere), ale podle meho nazoru ET jen mlzi... Jedina akce, kterou ohledne XDA II provedl, je zverejneni technickych udaju na webu, i diky neexistujicimu obrazku je pravdepodobne, ze to bylo hodne narychlo... Nebo se mylim a nekdo uz si XDA II koupil?

Nováček
    Registrace
    Nov 2003

Tak ET je ma! Vcera (v nedeli) jsem byl na Vaclavaku a fyzicky jsem ho drzel v ruce. Byl tam velice mily kluk, ale bohuzel naprosto neinformovany. Pristroje pry navezli na prodejny 24.12. na kazdou po ctyrech kusech.

Vyzkouset jsem si to nemohl, protoze ten kluk s tim neumel, nemel nabitou baterku, nemel nainstalovany SW a tak dale. Omluvil se mi a doporucil abych navstivil ve vsedni den nejakou velkou prodejnu kde je datovy specialita, ktery mi to ukaze a nainstaluje.

Kdyz jsem se zeptal, co je u toho za bonusovy SW, tak mi odpovedel, ze by v krabici melo byt vsechno a ze pokud neco bude chybet, tak to ihned budou resit a dodaji to. Po teto odzbojujici odpovedi jsem slusne podekoval a odesel.

ET ma jednoznacne body za prvni uvedeni na trh a ja jsem bohatsi o zkusenost ze nakupovat PDA v nedeli je nesmysl. Bylo by hezke koupit si MDA jeste letos do dani, ale mozna je to jen takova nase zaminka proc si kupovat drahe hracky. I pristi rok budu potrebovat snizit danovy zaklad a doufam ze jeste vice nez letos nehlede na to, ze dotovany MDA ho stejne nijak dramaticky nesnizi...

Prijimam sazky na to zda TM zase odlozi zahajeni prodeje. Tipuji, ze v pondeli 4.1. oznami novy termin: polovina ledna.

Registrace
    Aug 2000

Citace Původně odesláno od Vztlak
    ET ma jednoznacne body za prvni uvedeni na trh a ja jsem bohatsi o zkusenost ze nakupovat PDA v nedeli je nesmysl.
    100% souhlas. Ja si o vikendu kdysi kupoval Eurotel Smartphone, chtel jsem ho odblokovany, ale dle prodavace to nebylo mozne z jednoho prosteho duvodu - generovani odblokovaciho kodu provadi pro cely ET jedna pani, a ta pracuje jen pres tyden...

Nováček
    Registrace
    Dec 2003

Zdar, rad bych si poridil DataPhone II od ET ovsem nejsem si jist jejich SW kvalitou.
    Ma nekdo moznost si ho pujcit a otestovat?
    Aspon seznam aplikaci a kratkou informaci o kvalite pocesteni.

Pokud prodavac mluvi o vetsi prodejne, ktera to je?
    Pokud mam nakupovat od ET, tak ktera prodejna je ta nejvhodnejsi(nejvetsi, nejinfomovanejsi)?

DataPhone tedy jde odblokovat? Jediny problem je ta pani? To bych jeste vydrzel.

Pokud budu mit dnes cas, tak se do prodejny zajdu podivat a pokusim se sepsat co nejvice informaci.

Ondra42

Starousedlík SMob
    Registrace
    Aug 2002

Citace Původně odesláno od Ondra42
    ...a kratkou informaci o kvalite pocesteni.
    S Eurotel DataPhone2 dostanete CD s Language Extenderem, ktery lokalizuje VSECHNY aplikace a nastaveni na tomto PDA (tj. pocesteno je kompletni UI). Co se tyce kvality, tu budou muset posoudit az uzivatele. Nicmene proofreading (tj. kontrola prekladu, terminologie atd) a language&functional testing pro EurotelDataPhone2 i T-mobile MDA2 jsem delal ja a samozrejme jsem se snazil, aby byla lokalizace co nejlepsi :-)

Pokud mam nakupovat od ET, tak ktera prodejna je ta nejvhodnejsi(nejvetsi, nejinfomovanejsi)?
    ... obvykle maji prodavaci pri uvadeni noveho produktu na trh jen obecne informace (tezko po nich muzete chtit vice, kdyz si zatim toto zarizeni nezkusili ani zapnout). Postupem casu a s narustem zkusenosti se to samozrejme zlepsuje. Pokud nema Eurotel nejakou specialni prodejnu na data, tak je to myslim jedno...

DataPhone tedy jde odblokovat? Jediny problem je ta pani? To bych jeste vydrzel.
    ... podle meho soudu se bude prodavat neblokovany, ale na 100% to bohuzel nejsem schopen rici.

Pokud budu mit dnes cas, tak se do prodejny zajdu podivat a pokusim se sepsat co nejvice informaci.
    ... sel jsem dnes okolo prodejny Eurotel ve Velkem Spalicku v Brne a Eurotel DataPhone2 na prodejne jiz meli.

PavelR.

Strana 3 z 17 PrvníPrvní 1234513 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Velká recenze zařízení T-Mobile MDA Compact
    Od Pavel Koza v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 87
    Poslední příspěvek: 24-04-2006, 14:26
  2. Velká recenze zařízení Acer n35
    Od Pavel Koza v sekci Acer
    Reakcí: 22
    Poslední příspěvek: 09-03-2006, 18:57