Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 11 z 17 PrvníPrvní ... 910111213 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 151 až 165 z 244

Téma: Velká recenze zařízení T-Mobile MDA II

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

Citace Původně odesláno od yasmeene2
    Tak uz i ja mam sve mda muzete mi poradit kde naleznu seznam bezicich procesu? Myslel sem si ze v rom 1.52 to uz opravili.. A kam mi zmizla ceska klavesnicka???
    Primo v systemu nikde, zkuste PHM Task Manager.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Aug 2002

Tak uz i ja mam sve mda muzete mi poradit kde naleznu seznam bezicich procesu? Myslel sem si ze v rom 1.52 to uz opravili..
    ... HTC provedlo castecnou upravu ohledne poctu spustnych procesu az v ROM 1.60. Zde najdete, ktere zastupce muzete ve slozce StartUp odstranit.

PavelR.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Aug 2002

A kam mi zmizla ceska klavesnicka???
    ... ta barevna se vam nelibi )

PavelR.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Jo no vida a taky problém, v menu Programs (Programy) se mi občas zobrazuje jen 6 programů (vždy ty stejné- sim manager, sim toolkit, nejaky ten reader) po soft resetu je to tam zpátky... divné

Jako nováček u PDA- jak moc velký rozdíl je mezi letter recognizer a transcriberem?? Jaký je nejrychlejší způsob zadávání znaků? (klávesnice to snad neni...) A obsahuje mda II českou T9?? (ono se to asi tak nejmenuje) taková ty slova co vám to dává při psaní na výběr..

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Citace Původně odesláno od Pavel Koza
    Casto se zde opakuje dotaz, jestli budou upgrady dostupne z webu, nebo bude nutne navstevovat servis. Na tuto a dalsi otazky se snad brzo dockate odpovedi, na oba operatory jsem zaslal nekolik dotazu, a jelikoz uz to neni na anonymni emaily, ale konkretnim lidem, tak by to melo vyjit:yes:
    Už někdo odpověděl?

PS: Bylo by dobré přidat do seznamu "Vaše PDA" při registraci zařízení MDA2 a DATAPHONE2.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Aug 2002

Jo no vida a taky problém, v menu Programs (Programy) se mi občas zobrazuje jen 6 programů (vždy ty stejné- sim manager, sim toolkit, nejaky ten reader) po soft resetu je to tam zpátky... divné
    ... ano restart vzdy pomuze ... vysvetleni najdete napr. zde.

PavelR

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

r..
    To se mi stalo taky. Myslim, ze to nastava obcas po instalaci programu, .a jak pisete, pomaha pouze mekky reset..
    Rene Stein

Starousedlík SMob
    Registrace
    Aug 2002

Citace Původně odesláno od RStein
    Myslim, ze to nastava obcas po instalaci programu, .a jak pisete, pomaha pouze mekky reset..
    Rene Stein
    ... deje se to vzdy, kdyz se zmeni obsah slozky Start Menu (tj. nejen po instalaci, ale i tehdy kdyz zastupce do teto slozky sami pridate popr. odstranite).

PavelR.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Že by první vlaštovka ??
    T-mobile

Starousedlík SMob
    Registrace
    Aug 2002

Citace Původně odesláno od JirkaP.
    Že by první vlaštovka ??
    T-mobile
    ... zatím spíše malý vrabčák Protože T-mobile zatím nezveřejnil instrukce k instalaci těchto souborů, udělám to zde já (na výše zmíněné stránce by se měly tyto informace objevit v následujících dnech).

Update lokalizace 3243

Tato aktualizace je určena pouze pro T-mobile MDA II s ROM 1.52 (viz Start\Nastavení\záložka Systém\Informace o zařízení) s nainstalovanou lokalizací Language Extender build 3243 (viz Start\Nastavení\záložka Systém\Nastavení LEng\záložka LEng). Používáte-li tuto verzi Language Extenderu ale bez překladu uživatelského prostředí, nemusíte tuto aktualizaci instalovat.

Instalace souboru LEng_update.cab:

1. Soubor LEng_update.cab zkopírujte do MDA II (např. do složky My Documents).
    2. Spusťte aktualizaci klepnutím na tento soubor.
    3. Po ukončení instalace proveďte restart MDA II.

Program ActiveSync Patch

Tento software umožňuje správnou synchronizaci dokumentů a PIM databází programu Microsoft Outlook obsahující českou diakritiku pomocí programu ActiveSync. Pokud jej nebudete mít na Vašem stolním počítači nainstalován, některé české znaky se při konverzi dokumentů z PC do PDA (a naopak) nebo při synchronizaci PIM databází nemusí zobrazovat správně.

Instalace souboru AS_patch.exe

1. Program ActiveSync Patch se instaluje na stolní počítač, nikoliv na MDA II.
    2. Instalaci spustíte poklepáním na soubor AS_patch.exe.
    3. Program ActiveSync Patch je možné odinstalovat v Ovládacích panelech, Přidat nebo Odebrat programy.

PavelR.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jan 2004

Ještě se vrátím k dovolávání na XDA II. Bylo uvedeno, že task managery shazují phone aplikaci a pak se nikdo nedovolá. Tak jsem je dle rad vypnul, ale výsledek je stejný. Jaká aplikace vlastně na příchozí volání číhá. Proč padá (např. IA_CALLER_EXE)

Nováček
    Registrace
    Nov 2003

Myslim, ze o prijem hovoru se stara aplikace telefon (cprog.exe).

Jirka

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2002

Ja poblem s padanim hovoru od ty doby co jsem odinstaloval wisbar advance nemam. Ia caller bezi jako klasicka aplikace a da se normalne zavrit, takze 1. bud si ho zavrete pomoci manageru (nevedomky) nebo procesy prekroci mag. cislo 16 a OS to zavre sam. Docela s tim taky trpim, ne kvuli ia calleru ,ale pustim si mobipocket, pak pustim pocket informant a mobipocket se mi zavre, protoze 16 :-(( (a to jsem ze startupu vyhazel vse nepotrebny, i bluetooth ikonku,grr)
    Adam

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jul 2003

Pouzivam pocket plus ta aplikaci phone neschazuje - pouze ji minimalizuje, IA photocontact jsem hned smazal, pouzivam photocontacts od www.pocketx.net - 100x lepsi, umi hodit fotku pres celou screenu, jinak v pocket plus jde navolit ktere aplikace se nemaji zavirat. Po vyhazeni ruznych nepotrebnych veci ze startup jsem spokojen. Pouziva nekdo Microsoft Voice Command - super soft, ale po kazdem resetu mam microfon disabled . Pred resetem je enabled - na mda1 ten probkem nebyl.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Chápu to tak správně, že když mi neběží aplikace telefon (takové to sluchátko ). tak se mi nikdo nedovolá?
    Asi bych se měl ptát jinde, když to je to "k článku fórum" , ale je nějaký rozumný důvod toho, že se aplikace nezavírají ale minimalizují a to ještě jak které?? To je nejspíš vina CE že?

Strana 11 z 17 PrvníPrvní ... 910111213 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Velká recenze zařízení T-Mobile MDA Compact
    Od Pavel Koza v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 87
    Poslední příspěvek: 24-04-2006, 14:26
  2. Velká recenze zařízení Acer n35
    Od Pavel Koza v sekci Acer
    Reakcí: 22
    Poslední příspěvek: 09-03-2006, 18:57
  3. Velká recenze zařízení Acer n30