Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Automatické vytvoření zástupce Sim Toolkit po restartu mobilu.

ipetr (138)|3.8.2006 20:01
Založil jsem nové téma i když se to částečně probíralo zde. https://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=12217

Nastíním znovu problém, mám mobil qtek 8310 a SimToolkitovou kartu od Vodafone. Telefon je po hard resetu.!!

Při editaci menu jsem si přesunul zástupce SimToolkitové aplikace na sim kartě do podmenu „Příslušenství“.

Po restartu mobilu se ale tento zástupce vytvoří znovu.!!! :evil: Přesunutý zástupce je tam, kam jsem ho přesunul.

Potřebuji vědět, jak zamezit vytvoření toho zástupce při restartu.

Dík za info.
crapper_ce4you (117)|3.8.2006 20:26
Jukni do registrů: na adresu "HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Shell\StartMenu" do hodnoty "Order" tam je seznam zástupců co cpe systém do startu. Třeba to pomůže ?&.
+ restart přístroje
ipetr (138)|3.8.2006 21:25
Ne ne, tam to není. :mad:
ipetr (138)|4.8.2006 09:30
Říkal jsem si, že uvedený problém vyřeším pomocí baťáku který automaticky spustím při startu mobilu a který uvedeného zástupce smaže. Bohužel jsem nikde nenašel možnost příkazového řádku.

Nemáte někdo tip jak toto provést?
Nebo to je slepá cesta?
Storm8 (162)|5.8.2006 22:03
Ale jo, to by mohlo jít, tak to napiš na PC v texťáku, hoď to tam a udělej zástupce do "po spuštění".
ipetr (138)|5.8.2006 22:22
[QUOTE="Storm8"]Ale jo, to by mohlo jít, tak to napiš na PC v texťáku, hoď to tam a udělej zástupce do "po spuštění".[/QUOTE]

To jsem skoušel, pokud udělám zástupce delete.lnk s příkazem "del \test\test.txt" tak to nahlásí že to del neumí, delete také ne.Batáky to vůbec nezná...