Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Menu na pravém soft tlačítku, kde!

ipetr (138)|3.8.2006 11:14
Někde jsem zahlédl zmínku (bohužel si nepamatuji kde :? ) o softu, který umí na pravé soft tlačítko nějaké editovatelné menu. Nevíte co to je za softík? :?:
Bohumil Stejskal (414)|3.8.2006 11:36
http://www.mycnknow.com/rightmenuen.htm :D :cool: :yes:
Lobo_ce4you (514)|3.8.2006 14:03
Ta aplikace je super, ale od jejího používání mě odrazuje jedna věc: nevím jak ji mám nastavit pod tlačítko AP2. V nastavení programu je možnost hotkey pod tlačítko 1-9, ale pak nejde napsat vybraným tlačítkem číslo dlouhým stiskem. Proto jsem se pokoušel spoustět aplikaci tlačítkem AP2, ale vždy se spustil jen editor a ne nadefinované menu :( Aplikaci jsem spouštěl s parametrem "-showmenu", ale bohužel nic. Přitom když udělám zástupce s tímto parametrem, tak se mi spustí menu. Ale i když tohoto zástupce nadefinuju k tlačítku AP2, tak se mi spustí zas jen ediotr. Doufám, že jsem to vysvětlil pochopitelně :oops:

Přínos této aplikace vidím jen tehdy, když ji budu moct spustit klávesovou zkratkou odkudkoliv a ne jen pravým tlačítkem z homescreen. Popsal jsem tento problém autorovi aplikace na foru Modaco, tak snad to bude nějak řešit. Zatím se ještě neozval.
ipetr (138)|3.8.2006 21:05
Já tedy nevím jak tobě, ale u mne to na pravé tlačítko funguje jak má. Nadefinoval jsem si vlastní menu a to se mi po stlačení pravého tlačítka zobrazuje naprosto bez problémů. Aplikace se spouštějí, vše jak má být...!!!

Opravdu super softík...!!!

Ještě doplním že mám verzi 1.60
Lobo_ce4you (514)|4.8.2006 07:09
Pravé tlačítko funguje super, ale jen z homescreenu. Bylo by super u této aplikace, kdyby sis mohl zobrazit menu s nadefinovanými příkazy kdekoliv. Je tam možnost vybrat tlačítko 1-9, ale pak to tlačítko nepíše dlouhým stiskem číslo:(


Edit: nakonec jsem to vyřešil, že jsem dal hotkey na nulu, tam stačí 2x zmáčnout a napíše se číslo.