Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: program

Nováček
    Registrace
    Aug 2006

Prosím,nevíte někdo o programu na vyhledávání náhradních dílů,nebo by byli ochotni vytvořit,ktery bych mohl využít ve svém skladu k rychlejšímu vyhledávání.
    Jde treba o roletky,nebo obdobu:Výrobce,model,motor ben.dies.,obsah,abs bez abs,klima bez klima,rok,ruzne kategorie dílů asi 12,cena.Předem děkuji.
    Odpovídat lze po přihlášení

SPM SPM je offline
    Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jul 2006

Mno, pokud chceš, aby ta db s nima byla v PDA a tudíž to běželo bez připojení někam, tak se obávám, že asi neseženeš... Jednak ty databáze jsou poměrně nažrané (co jsem viděl katalog od Elitu měl asi 3GB) a jednak vyhledávání v nich je poměrně náročné - HW uvnitř PDA přeci jen je poměrně slabší...

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Apr 2004

Existují profesionální programy pro přenosné čtečky čarových kódů, tj. taková PDA s integrovaným modulem čtečky (procesor ARM, dotykový displej QVGA, WM2003SE, cena 40 000 Kč +) a ty jsou přes Wifi neustále ve spojení se serverem a protože jsou tyto aplikace napsány celkem slušně, tak to i na tom PDA vyhledává v rozsáhlých katalozích velmi rychle. Běžně jsme používali a používáme u Meinla, Alberta apod. v jejich velkoskladech. Cca 200 000 položek, navíc různé šarže, identifikace podle požadavků státní inspekce atd. A samozřejmě též komplexní popis místa uložení příslušného zboží v regálech. No a umí to milion různých vychytávek! Programy jsem si otestoval na svém Looxovi a taky běžel, akorát jsem PLU musel ťukat z klávesnice
    Bohužel nejlevnější programy začínají na 100 000 Kč

SPM SPM je offline
    Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jul 2006

Citace Původně odesláno od Erikt68i
    Existují profesionální programy pro přenosné čtečky čarových kódů, tj. taková PDA s integrovaným modulem čtečky (procesor ARM, dotykový displej QVGA, WM2003SE, cena 40 000 Kč +) a ty jsou přes Wifi neustále ve spojení se serverem a protože jsou tyto aplikace napsány celkem slušně, tak to i na tom PDA vyhledává v rozsáhlých katalozích velmi rychle. Běžně jsme používali a používáme u Meinla, Alberta apod. v jejich velkoskladech. Cca 200 000 položek, navíc různé šarže, identifikace podle požadavků státní inspekce atd. A samozřejmě též komplexní popis místa uložení příslušného zboží v regálech. No a umí to milion různých vychytávek! Programy jsem si otestoval na svém Looxovi a taky běžel, akorát jsem PLU musel ťukat z klávesnice
    Bohužel nejlevnější programy začínají na 100 000 Kč
    No, nechci ti odporovat, ale ve chvíli, kdy je to přes wifi spojené s hlavním serverem, tak to samotné vyhledávání neobstarává PDAčko, ale ten server s tou databází; PDA potom dostane pouze vyhledané věci...

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Apr 2004

Omlouvám se, jestli jsem pro některé dost nezdůraznil, že to hlavní se odehrává na serveru a PDA je jen takový terminál.
    Ovšem uživateli je to úplně lhostejné, kde se co odehrává, on pracuje s terminálem a hlavně tam to musí odsejpat. :!:

Podobná témata

1. aky program...
    Od skkubo v sekci Touch Diamond
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 16-03-2009, 08:29
  2. Program na SMS
    Od soptik21 v sekci Zbývající zařízení E-TEN
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 25-12-2007, 21:49
  3. RSS TV program do PDA
    Od Majkl7_ce4you v sekci Programy pro Pocket PC