Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC Road Map 2006

Zdenek Malinsky (9781)|1.8.2006 22:21
Jaké modely HTC připravuje? Jaké mají technické parametry? Jak vypadají? Kdy se asi objeví na trhu? Vše najdete na BengalBoy.com.

Z tohoto zdroje vychází i příspěvky na pocketnow.com a portalppc.com.

Zdenek Malinsky (9781)|1.8.2006 22:27
Zajímavý web, ten BengalBoy. Na své si přijdou nejen milovníci PDA a smartphone. ;) :D



Musím Pavlovi doporučit, jak oživit web i jinak nudné fotky pédéáček.;)
Losos_ce4you (1147)|1.8.2006 23:08
Tak TRINITY je jasna volba , uz vim cim si udelam radost k vanocum :-))
Bohumil Stejskal (414)|1.8.2006 23:10
ta černá kočka je hezká :yes: ale jinak jsme se nedozvěděli tu hlavní a zásadní věc,kdy přijde zařízení od HTC s VGA a rozumnými rozměry :no: :sarcastic:
Pavelos (4)|2.8.2006 09:25
[QUOTE="Losos"]Tak TRINITY je jasna volba , uz vim cim si udelam radost k vanocum :-))[/QUOTE]
Obavam se, ze vas zklamu, ale Trinity, o ktere se pise v tom clanku, je ve skutecnosti ten telefon a ne slecna... ;)
space_cowboy (336)|2.8.2006 13:19
Teda bez urážky, odhliadnúc od informačnej hodnoty bengalboy-a, ten web je údes.. :dead:
Dominique (151)|2.8.2006 13:33
je zajimavy, ze zrovna trinity, ktera (to svadi k tomu zenskymu rodu) vypada nejlip, ma miniSD narozdil od vsech ostatnich, kteri maji miniSD. moc tomu tahu nerozumim. mel jsem iPAQ s CF kartou, pak compacta s SD, ted prejit na miniSD, abych priste musel na microSD? driv to chapu, ale dneska, kdyz uz microSD existuje, proc udelat novej telefon s miniSD?

taky by me zajimalo, co prijde po microSD .)
svobod3 (142)|2.8.2006 13:38
toho Artemise jsem mel v ruce, moc pekne PDA
xmen201 (13)|2.8.2006 13:58
Po microsd prijdou takove ty zmensene mmc karty.A nakonec asi udelaji nejakou atomovou pametovku,a bude ji foukat do PDA fakt super.
beecher (9270)|2.8.2006 17:59
[QUOTE="Dominique"]...ma miniSD narozdil od vsech ostatnich, kteri maji miniSD...[/QUOTE]Trochu nonsense, ne? ;) :D
CommanderZ (1798)|2.8.2006 21:44
[QUOTE](ona)...ma miniSD narozdil od vsech ostatnich, kteri maji miniSD.[/QUOTE]

Krasna veta :D (edit: lol beecher byl rychlejsi)

A ja si fakt nakonec skoncim u Axima :evil: Muzu se zeptat, co se vam na te (masine) trinity tak libi? Me prijde skoro stejna jako tytn, jen o poradny kus osklivejsi a bez klavesnice :?
Losos_ce4you (1147)|2.8.2006 21:52
No,nejzajimavejsi na Trinity krome vybavy je prave to ze je bez klavesnice :-) Jinak ta fotka je deformovana , takze zarizeni je o neco vyssi .......

edit : a krome nepritomnosti klavesnice se mi hooodne libi pritomnost GPS :-) oproti Hermesu
Pavelos (4)|3.8.2006 21:26
[QUOTE="Losos"]No,nejzajimavejsi na Trinity krome vybavy je prave to ze je bez klavesnice :-) Jinak ta fotka je deformovana , takze zarizeni je o neco vyssi .......

edit : a krome nepritomnosti klavesnice se mi hooodne libi pritomnost GPS :-) oproti Hermesu[/QUOTE]

Pokud vim, tak HTC Trinity je telefon, ktery drzi ta slecna na predchozi strane, ne ten, o kterem je tenhle thread... Nebo se pletu?
Pavelos (4)|3.8.2006 21:30
Aha, uz koukam... Spletl jsem si ten nazev s MTeoRem... Sorry za zbytecne prispevky :dead:
CommanderZ (1798)|3.8.2006 22:46
[QUOTE="losos"]

a krome nepritomnosti klavesnice se mi hooodne libi pritomnost GPS :-) oproti Hermesu[/QUOTE]

Co ti vadi na klavesnici? Ze je to kvuli ni trosku tlustsi?
Losos_ce4you (1147)|3.8.2006 22:50
Tak,tak tlusty pristroj kvuli ni a pro mne zbytecna ......
Dominique (151)|4.8.2006 15:31
[QUOTE="beecher"][QUOTE="Dominique"]...ma miniSD narozdil od vsech ostatnich, kteri maji miniSD...[/QUOTE]Trochu nonsense, ne? ;) :D[/QUOTE]

delejte si ze me vsichni (_o_) mam mdacko v opravne, tak se mi trosku klepou ruce .P .)
CommanderZ (1798)|4.8.2006 20:59
[QUOTE="Losos"]Tak,tak tlusty pristroj kvuli ni a pro mne zbytecna ...... [/QUOTE]

Mels ji nekdy na necem? Ja ji mel pred lety na starem dosovem 200LX a do dneska na ni v dobrem vzpominam. Klavesnice pro me je naprosto jasne +++ :))
Losos_ce4you (1147)|4.8.2006 21:08
klavesnici potrebuju na pc , na notebooku , ale na telefonu si opravdu vystacim bez ni :-) tech par sms napisu stylusem stejne rychle jako ty na klavesnici :-) romany na tom psat nehodlam ani 100.000 polozkovy seznam v excelu ne :-D takze .... klavesnici na takovemhle pristroji opravdu nepotrebuju , je to vec kterou potrebuju mit nepretrzite u sebe a pak uz je logicka preference co nejvetsi kompaktnosti a klavesnice opravdu moc "kompaktni" neni :-)