Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Jak nastavit SPB GPRS monitor

Tomáš1522 (46)|1.8.2006 16:29
Zdravím,dneska jsem si aktivoval nový tarif od T-Mobilu,Surf&Mail+,kde je 10 MB volných ,potřeboval bych poradit,jestli by to nešlo nějak v GPRS monitoru pohlídat,nastavit. aby ten monitor počítal jen ICQ port....mail atd.je v tom tarifu zdarma.Díky
atomion (1159)|1.8.2006 16:37
Mám SPB GPRS Mnitor 2.12 a tam to nastavit nejde.. Jde tam nastavit ten limit ale je to kompletně pro inet.. Poradím používat kuli tomuhle AgileMessenger.. Má integrovaný čítač kB a pak tím pádem víte kolik jste propsali přes ICQ. Myslím že těch 10 MB za měsíc pokud je budete využívat jen na ICQ by Vám mělo stačit..
Tomáš1522 (46)|1.8.2006 16:43
jo díky,ale někdo mi říkal,že Agile moc přesně neukazuje....jo a Agile používám
Zdenek Malinsky (9781)|1.8.2006 18:26
Určitě se připojuješ přes mobil a tam máš taky "počítadlo" dat, tak ho také můžeš využít. Ovšem aby SPB GPRS monitor uměl hlídat jen určitý port, to asi chceš moc.
Tomáš1522 (46)|1.8.2006 21:44
ok,tak ale to fakt pujde těžko uhlídat,protože je v ceně tarifu neomezený POP3 protokol.A doma se připojuji na wifi!! a Agile myslím nerozeznává v tom počítadle GPRS/WIFI!! Tak nevím,jak těch 10 MB odhadnu:((
GeorgeCZ_ce4you (141)|2.8.2006 10:26
Trochu se obavam, ze s tim mozna T-Mobile i tak trochu pocita :-(
Surgical (2364)|2.8.2006 10:27
Ona ti to faktura objasni....
atomion (1159)|2.8.2006 10:38
Myslim ze pri fakture uz bude trosku pozde.. :sarcastic: T-Mobile s tim asi pocita proto se zdaabyt tak stedry.. :) Ono se mu to vrati..
Surgical (2364)|2.8.2006 10:43
Jsem klientem T-Mobile ja i moje rodina a spousta znamych a za nase poplatky uz reditel jiste ma slusny autak :)
Nicmene GPRS data pouzivam jen v krajni nouzi (data non-stop uz jim do chrtanu opravdu platit nebudu a nebudu, ja to z danoveho zakladu neodectu) a defaultne mam nastaveni GPSR pripojeni "rozhasene" tak, aby se cihla nepripojila ani omylem...:)
Dohady, co je uctovane jako data internet a data wap obvykle stejne vyusti v nutnost doplatit nekdy i tricifernou castku k bezne mesicni fakture a za ty prachy se radsi kvalitne opiju. Data proste resim jinak (WiFi).
Tomáš1522 (46)|2.8.2006 14:29
Minulý měsíc jsem od nich testoval neomezený tarif/měli ho na vyzkoušení zdarma/ a ve faktuře mně naprášili skoro 300,-navíc,že jsem byl připojen dřív než mi to zaktivovali!! Tak jsem pěkně zdupal tu kobru na jejich infolince 4603 ,protože mi od nich došla sms o aktivaci tarifu....a v dalším vyúčtování mi to již vrátili!Ale kdybych se neozval,tak by se sami ani nepípli. Jo a po mém strýci chtěli dokonce 1500,- za net!!! Ale taky vrátí....njn T-Mobile!! Tak nevím co mě čeká v dalším vyúčtování.... zatím budu používat jen poštu přes POP3!!Tam nemají co zkazit Ale jak bylo napsané v předešlém příspěvku...Zlatá domácí bezdrátová síť
Zdenek Malinsky (9781)|2.8.2006 20:10
[QUOTE="Surgical"]...co je uctovane jako data internet a data wap...[/QUOTE] To si asi pleteš s Eurotelem, kde u datového tarifu bez omezení se nepočítá surfování přes wap, pouze jsou tam nějaké volné kB zdarma a zbytek musíš zapůatit.
U T-Mo jsem surfoval přes PDA i noťas, z mobilu se připojoval na wap a nikdy jsem víc jak paušál za data unlimited neplatil.
Surgical (2364)|2.8.2006 20:16
Znovu opakuji...nemam (a nechci) data unlimited a zpusoby vyuctovani dat u T-Mobile jsou pro uzivatele mnohdy nepruhledne, ale vzdy drahe. Vse. S GPRS proste nikdy, jen v krajni nouzi.