Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Záloha - obnova zařízení

M66 (116)|1.8.2006 15:45
Dobrý den, vzhledem k tomu, že jsem jen uživatel zařízení, tzn. že ho používám hlavně pro práci a na různé pokusy a hledání různých fíglů nemám moc čas. A proto potřebuji radu: Mio už muselo podstoupit HR. Myslel jsem, že když mám zálohu pomocí Sunnysoft backup manageru (v režimu demo), tak mám vyhráno. Takže po HR jsem spustil obnovu, vše proběhlo zdánlivě OK až na to, že vlastně nefungovalo GSM, po vyp/zap nebo soft resetu to ani nechtělo PIN, funkce telefon mrtvá. Je to normální? Případně doporučíte nějaký zálohovací program, který je bez problémů?
Díky a omlouvám se za pro někoho triviální dotaz.
Zdenek Malinsky (9781)|1.8.2006 18:33
Otázkou je, ze kdy je záloha. On už problém, pro který jsi byl nucen dělat HR mohl být i v okamžiku zálohování a po obnově se tam ten problém zase vrátil. Zkus udělat HR, pak nastav datum, čas a regional settings (jaký byl v oakžiku zálohy-počítám, že cz) a pak vyzkoušej GSM a vše co nefungovalo ještě před tím, než uděláš obnovu. Pokud to nepůjde je problém v hw, pokud to půjde a po obnově už ne, budeš muset všechno nainstalovat na čisto znovu.

Jiný soft: Sprite Backup nebo SPB Backup.
drsnake_ce4you (24)|3.9.2006 10:47
tak toto samy mi ted udelalo MDA vario.udelal sem zálohu pomocí SPB backup a na zkoušku sem ji dal obnovit jestli funguje(u nekterejch backupu sem mi stavalo že to vubec nešlo nebo se v prostřed seklo, ale to bylo asistarší verzí ne přímo pro WM5)
telefon nejde.V comm Manager je telefon zaply a když kliknu na tel tak to píše Žádná služba. asi budu muset HR a instalovat zase nanovo:(
furt nemužu narazit na 100% fungující zalohu
viper37 (22)|3.9.2006 19:41
Já používám Spb Backup a během testování různých aplikací jsem MIO už hooodněkrát obnovoval a vždy bez problémů, takže mohu doporučit ;)