Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HP 6340 a zablokovanie obrazovky

merlin68 (4)|1.8.2006 15:25
prosim Vas ako zablokovat obrazovku na mojom HP6340 ked ho mam
vo vrecku ? Stalo sa mi viackrat, ze som nechtiac vytocil cislo nejakeho znameho a potom mi volali spat, ze preco som im volal a uznate, ze nie je to velmi prijemne.
Viem, ze je tam funkcia v settings, kde sa da zaskrtnut nieco take, ale vobec mi to nefunguje.

Dakujem za akekolvek info.

Juraj / mer68@zmail.sk
topas (28)|1.8.2006 16:08
Mam 6340ku a pouzivam ten HP obal za pasek, ktery byl k tomu. Nikdy se mi neporarilo nikam volat. Volal jsem pouze, pokud se samovolne zapnul displej, kdyz jsem mel omylem nastavenou casovou synchronizaci.

Jinak programek, kterym se daji klavesy spolehlive zamknou se jmenuje screenguard (http://www.pocketmax.net/screenGuard.htm)
martin14_ce4you (79)|1.8.2006 22:25
Pokial nefunguje tak HR, a znovu zapnut v Start/ Settings/ Buttons/ Lock/ When device in Standby/ Disable all... (zablokuj vsetky tlacitka okrem zapinacieho). Mne to funguje na 100%. Skor sa mi stalo, ze pokial som ho nechal zapnuty postlacal som nechtiac dysplay a pospustali sa vselijake aplikacie. Pouzivam puzdro Krusell original pre h6340 a je vyborne.
Pre vypnutie dysplaya je vhodnych a jednoduchych programov vela. Osobne pouzivam Wei's Soft Screen Off - namapujes na tlacitko a hotovo, a je aj velmi maly, co je pri 160 MHz procesore vyhoda.
merlin68 (4)|1.8.2006 22:41
Dakujem velmi pekne za odpovede .. idem vyskusat ..