Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Rozpoznávání písma s českou diakritikou

r.o.m.i (23)|12.11.2003 10:17
Zdravím, mám takovej malej problém. Chtěl bych zkusit zádávat text do pdáčka pomocí letter recognizeru, ale nefungují háčky a čárky nad některými písmeny :o( Mám nainstalovanou plnou českou lokalizaci, ale to asi nemá vliv. Nevíte někdo o nějakým prográmku (pokud možno freeware) kterej by to vyřešil? díky
PavelR. (2184)|12.11.2003 10:18
[QUOTE="r.o.m.i"]Zdravím, mám takovej malej problém. Chtěl bych zkusit zádávat text do pdáčka pomocí letter recognizeru, ale nefungují háčky a čárky nad některými písmeny:o( Mám nainstalovanou plnou českou lokalizaci, ale to asi nemá vliv. Nevíte někdo o nějakým prográmku (pokud možno freware) kterej by to vyřešil? díky[/QUOTE]

... co mate za lokalizaci?

PavelR.
r.o.m.i (23)|12.11.2003 10:21
No to přesně nevím. Ale softwarová klávesnice a všechny nastavení systému jsou v češtině.
r.o.m.i (23)|12.11.2003 10:23
tak je možný, že to je paragon software?
PavelR. (2184)|12.11.2003 10:34
[QUOTE="r.o.m.i"]No to přesně nevím. [/QUOTE]

:)

[QUOTE]
Ale softwarová klávesnice a všechny nastavení systému jsou v češtině.[/QUOTE]

OK ... pokud mate Language Extender budete mit v PDA Start/Nastaveni/zalozka System/ ovladaci utilitu nazvanou Nastaveni LEng. Je to tak?

Pokud ano, rozpoznavani ceske diakritiky pomoci programu Letter Recognizeru zapnete aktivaci funkce Transliterace (zalozka v Nastaveni LEng). Tato moznost je defaultne vypnuta nebot primarnim a predevsim "vyspelejsim" zpusobem rozpoznavani u nasi lokalizace je program PenReader. Doporucuji pozorne precist napovedu (cast Pokrocile funkce) nebot diakritika se v pripade Letter Recognizeru nezadava primo, ale pres tabulku zvlastnich znaku.

PavelR.