Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Vario a pár dotazů

Michalek_ce4you (75)|31.7.2006 20:22
Přečetl jsem všechny diskuze o Variu (a že jich bylo) nicméně mám dotazy, které nikde nebyly ani zmíněny, tak to zkusím. Vím, že už je tu převariováno, nicméně si dovolím založit na to novou diskuzi; nenašel jsem žádnou "vhodnou", kam dotazy narvat.

1) Hlasitost telefonu - Mám nastavenou vysokou hlasitost systému (potřebuju zvonění venku slyšet), bohužel když kliknu na Start, udělá to dost nesnesitelnej zvuk. Ten bych potřeboval vypnout/ztlumit. Zároveň ale potřebuju, aby pípali připomínky a budíky. Prolezl jsem snad všechny nabídky hlasitosti (používám i PocketZenPhone), ale nikde nic.
Hlasitost systému - nastavuje hlasitost Start a vyzvánění
Hlasitost telefonu - ?
Hlasitost reproduktoru - nastavuje reproduktor při hovoru
Zkoušel jsem všechny kombinace systém/telefon, ale vždy je zvuk tlačítka Start a hlasitost vyzvánění na stejné úrovni. Jak to odlišit?

2) Používám WMP, pustím muziku, zandám do standardního pouzdra a jdu. Když potřebuji muziku zapauznout, musím Vario vyndat z pouzdra, zapnout displej, najít tlačítko pauza a zastavit přehrávání. To je docela nadlouho; nějaké rychlejší řešení by prosím nebylo?

3) Když přijde SMS, na displeji se objeví "Oznámení" se zprávou. Jde rovnou přejít na její standardní zobrazení? Mám tu volbu Odpovědět a nebo Odstranit/Zavolat/Uložit/Zavřít. Musím to zrušit, přejít na Today, kliknout na zprávy a tam si jí zobrazit. Fakt to nejde jinak?

Omlouvám se, pokud to jsou začátečnické dotazy, nebo to nejde, alerád bych věděl na čem jsem :-) Díky moc za odpovědi.
Gusto77_ce4you (16)|1.8.2006 12:26
1. no ja jsem vypnul normalne v nastaveni/zvuky a upozorneni hned prvni kolonku události ( vypne ten start ale pripominky a budiky normalne zvoni) nevim teda jak v PocketZenPhone bo mi to delalo bordel tak jsem to odinstaloval
Michalek_ce4you (75)|1.8.2006 12:28
1. A jo, já jsem asi blbej. :-) Díky.
begis_ce4you (21)|2.8.2006 11:05
Ahoj,

nevim jak u tebe, ale me (posledni TMCZ a i ta puvodni 1.6) Vario ukaze SMSku take, ale pokud je delsi a nevejde se do toho "info okenka" (kus se urizne a nahradi trema teckama), potom mam rovnou v kontextovym menu volbu zobrazit...

Begis
Michalek_ce4you (75)|2.8.2006 12:06
Tak jsem si zkoušel poslat zprávu 160 znaků a ta se zobrazila v upozornění celá. Asi se to zobrazuje jenom když má ta zpráva 160+ znaků :-) Díky za info.