Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Vybíjení baterie v kolébce u N311

t.mister (39)|31.7.2006 19:57
Začalo se mi stávat že když nechám N311 v kolébce tak se sice nabije ale neudrží se nabité a postupně se vybíjí.Nestává se Vám to taky někomu.Začalo se mi to stávat z ničeho nic doposud bylo vše OK.


____________________________________
Acer N311, 512MB SD Pretec cheetah + 1GB SD Kingston,Brando flip-top, Navilock BT 338
vajco_ce4you (4)|11.8.2006 11:00
No, nieco podobne sa aj mne uz par krat stalo. Nabijem Acer n311 na 100% a po 1 dni bez jedineho zapnutia je totalne vybity :-(
A celkovo sa mi zda ten Power management u Acer dost slaby odvar oproti HP.
PiTRiS_ce4you (257)|11.8.2006 14:00
jj, todle se mi taky teďka obas stává - hlavně když ho vypnu a nezamknu - druhej den najdu vycuclej (se zamčením v pohodě)... a navíc občas pozoruju, když je vyplej zamklej, že nějednou chvílema začne blikat BT ledka, takže se ta potvora asi sama zapíná nebo nevim... dřív to ale určitě nedělal, tak jestli až problém s nějaky m SW nebo FW...
t.mister (39)|11.8.2006 14:06
Podařilo se mi to odstranit tím, že jsem baterku na chvilku vytáhl a po vrácení ji nechal skoro úplně vybít a teď už to chodí tak jak má.Nabije se na 100 procent a drží otázka je jak dlouho to vydrží.

_____________________________________________________________________________
Acer N311, 512MB SD Pretec cheetah + 1GB SD Kingston,Brando flip-top, Navilock BT 338
JokersMidi (29)|11.8.2006 18:39
Mne sa to ešte nestalo a ani sa mi to už nestane, lebo PDA nabíjam výhradne cez USB DC-in kábel, ktorý som si zakúpil v Euromedii.
vajco_ce4you (4)|12.8.2006 18:51
[QUOTE="JokersMidi"]Mne sa to ešte nestalo a ani sa mi to už nestane, lebo PDA nabíjam výhradne cez USB DC-in kábel, ktorý som si zakúpil v Euromedii.[/QUOTE]
A aku specialnu vlastnost ma ten "DC-in kabel", ze sa ti to memoze stat?