Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

IMAP

swenak (135)|30.7.2006 17:19
Zdarecek. Tak mam dalsi dotaz k uzivatelum IMAP. Mam problem se synchronizaci odeslane a smazane posty. Muj provider nazval treba kos jako "trash", horsi ale je, ze ve smartu vidim vsechny slozky tak, ze pred nazvem je "Inbox." takze pokud mam treba slozku AAA na IMAP serveru, tak v outlooku na PC ji vidim jako AAA v adresari Inbox, ale na smartu ji vidim v Rootu adresaru jako Inbox.AAA. Tim padem nevim, jak svazat hlavne sent items a trash z IMAP serveru s lokalni slozkou deleted items a sent items. Resil to uu nekdo?

cenebris (144)|1.8.2006 16:57
Tipuju, ze pouzivas banan.cz ? :) Kdyz mas odeslanou treba v "inbox.sent" tak to znamena, ze "sent" je podslozkou "inbox". Vetsine pouzivanych imap klientu to nedela problem - proste oznacis slozku, kterou chces pro konkretni ucel.
swenak (135)|2.8.2006 21:28
ne, placenou sluzbu u forpsi.com ... taky treba oni maji trash a deleted...takze ani nevim, jak smazat pres smarta smazanou postu, musim to jen presunout do trash a pak se to tam da a pres webamil to smazat...dalsi problem je, ze se mi nikde neuklada odeslana posta...ach jo, kurwa...
cenebris (144)|3.8.2006 13:41
To neni moznost zvolit nejakou podslozku (inbox/sent) nebo primo inbox.sent pro odeslanou primo v i-mate? To by ten problem "snad" vyresilo. Taky na jednom pocitaci mam v thunderbirdu sent jako podslozku inbox, a na druhem v opere mam zvolenou inbox.sent (cili je to stejna slozka, akorat to ruzne programy ruzne ukazuji) - funguje to primo tak, jak by melo. Nebo je i-mate nejak omezeny v tomto ohledu?
swenak (135)|5.8.2006 10:43
ne, todle jsem tam nenasel :-(
cenebris (144)|8.8.2006 15:07
A pokrocils nejak s tim imapem? Provider, ktereho pouzivam bohuzel ma stejne "blbou" strukturu adresare (vsechno je podslozkou inboxu). Jedine co mne napada je poradat providera, aby umoznil si vytvorit vlastni slozky, ktere nebudou podslozkou inboxu. Muj (banan) to momentalne neumoznuje. Snad ten Tvuj bude vice ochotny.
swenak (135)|10.8.2006 18:09
kdepak, prej to budou resit, tyden nic, dnes rano jsem jim poslal dotaz, jak to vypada s tou moji veci a .... odepsali, ale vlastne jako by ani nenapsali...