Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Mobilpohotovost.cz

Zdenek Malinsky (9781)|30.7.2006 14:43
Nechci nikoho navádět, aby tam nakupoval nebo nenakupoval, ale raději si přečtěte tento článeček.
ipf (2136)|30.7.2006 15:35
Víš jak je to Zdeňku. Kolik spokojených zákazníků už si tady vylilo srdíčko na téma Sunnysoft a fungují dál.
Já v Mobilpohotvosti prodávám staré a nepotřebné telefony, peníze dostávám vždy hned na dřevo, párrát jsem i nakoupil nějakou drobnost a ještě nikdy jsem problém neměl.
aaischa (660)|30.7.2006 16:20
taky jsem tam dával do výkupu pár telefonů co na inzerát nikdo nechtěl a fajn... mno sice by to tam měli říct a na netu má ýt ale tohle neřešim to bych musel řešit tolik věcí :sarcastic:
daww (687)|30.7.2006 18:47
Mě tam v době MDA I taky párkrát pomohli a přístup k zákazníkovi byl super. A jestli znám nebo neznám provozovatele je mi celkem buřt. Třeba u Eurotelu mohu zjistit o provozovateli vše, nedej ale bože aby člověk potřeboval pomoci. Pak se ani po desítkách minut hovoru a přepnutí na několik odborníků (hovořím o placené lince) nic nedovíte.
ipf (2136)|30.7.2006 20:20
[QUOTE="daww"]...Třeba u .... zjistit o provozovateli vše, nedej ale bože aby člověk potřeboval pomoci. Pak se ani po desítkách minut hovoru a přepnutí na několik odborníků (hovořím o placené lince) nic nedovíte.[/QUOTE]
A zkoušel jste někdo HotLine Microsoftu? Já před desíti roky, hodinu a půl jsme řešili oprávněnost mých voken a pak mi během pěti minut řekli, že neví a že se mám obrátit na prodejce :(( .
Surgical (2364)|30.7.2006 20:46
A celych deset let se od te doby snazis zbavit zavislosti na MS? Pricemz verdikt byl spravny, reklamovat u prodejce....
Docent (1234)|30.7.2006 21:21
Jo, zkoušel, celkem 3x, než mně došlo, že to nemá smysl. Jediný, co je zajímalo, byla licence a faktura, pak si mne přehazovali jako horký brambor a výsledek byl, že mi neumí poradit, že problém posoudí a ozvou se. Nikdy se nikdo neozval... Po této zkušenosti už se neobtěžuji je obtěžovat a rovnou hledám na webu.
macula_ce4you (691)|31.7.2006 06:18
A co se mrknout na obchodní rejstřík ;)