Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

GPS cez determicke sklo (Renault)

sniper_ce4you (6)|28.7.2006 22:36
Viete mi niekto poradit ako to je pri novych chipoch SiRF Star III s citlivostou v autach s determickymi sklami? Mam Acer n35 a ten mi nechyti signal vobec. Chcem kupit Asus A636N a neviem ci tu bude ten isty problem.

Dakujem
Shadow74 (117)|29.7.2006 08:59
No ja mam stejny problem s bluetooth GPS Fortuna Clip-on v Peugeotu 307 a taky skrze to sklo nic neprojde. Mel jsem pujcenou nejakou GPS, ktera se zdala v pohode, ale uz si nepamatuju typ. Vyresil jsem to tak, ze jsem GPS pripevnil na sklo v miste u zpetneho zrcatka. Tam je misto kde neni sklo upravene, protoze se tam lepi karty na automaticky odecet mitneho.

Asi jsem ti moc nepomohl :( snad jen, ze existuji GPS, ktere skrze to sklo chyti signal. Ale nevim jak u tech vestavenych do PDA (zkousel jsem jen Yakumo Delta 300 a to nejde).
sniper_ce4you (6)|30.7.2006 13:09
Neviete mi nikto poradit? Neviem ci mam kupit ten Asus alebo nie, lebo ak nema chytat ani tento signal, tak mi to je na dve veci ako aj tento Acer.
Surgical (2364)|30.7.2006 13:31
Jedine, co ti lze poradit, je vyzkouset to. Ze ma GPS modul v Asusu 63x mnohonasobne vyssi citlivost, nez v Aceru N35, je notoricky znama vec, osobne jsem nove Asusy videl bez problemu ve vice autech vyssi stredni a vyssi tridy s determalnimi skly...
guard_ce4you (34)|3.8.2006 09:57
Ja mam asus 636 a pouzivam ho v xsare picasso uplne bez problemu. Tiez som sa toho obaval. Ale kedze asus resp. sirf star III chyti signal aj v budove tak v aute by som sa vobec neobaval.:yes: